багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Willow  
Форум » Ми і світ :) » Цікаве про кожного з нас! » Ваш стиль :) (Розкажіть про ваш стиль в одязі.)
Ваш стиль :)
Людина Дата: Середа, 18.06.2008, 16:32 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Кожен має свій характер, свій смак, свій стиль. Розкажіть який стиль вам подобається, як ви одягаєтесь.
Доречі іноді ваш стиль можуть не розуміти чи не сприймати розкажіть про це нам smile


нормальна людина з ненормальною психікою
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 18.06.2008, 18:55 | Повідомлення # 2
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Одяг: джинси, майки, футболки трохи довгі, такі по середині попи, кофти з капішоном, юбки але з шортиками, а коляр одягу яскравий : зелений, рожевий, і дуже люблю сірі кофти, але щоб то вже було без блиску.
Взуття : кеди, балетки, Кеди на колесиках - Хіліси типу, Скейтери, якщо в жару то сандалі і вітнамки =)


 
Людина Дата: Середа, 18.06.2008, 20:47 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
biggrin У тебе класний стайл! Мені такий дуже подобається))

нормальна людина з ненормальною психікою
 
The_Tooth_Fairy Дата: Четвер, 19.06.2008, 11:36 | Повідомлення # 4
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Людина, Дякую)

 
Элуна Дата: Четвер, 19.06.2008, 22:16 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Різний...Як і я...Залежитьь від настрою і куди я збираюсь
 
КрішнА Дата: Субота, 21.06.2008, 11:39 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
ікшо погода похмура тада йа одягайу ф принципі свій шкіряний піджаГгг свойі стречофі чорні штани і тухлі))іякуто футболочГу під піджаГгг який багацько народу плутаюДь з курткойу
 
Людина Дата: Субота, 21.06.2008, 14:05 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
У кожного свій стиль і в кожного він неповторний.
А у вас були проблеми з батьками чи ще з кимсь через те, що вони не розуміли вашого стилю?

Додано (21.06.2008, 15:05)
---------------------------------------------
Я в одязі люблю джинси і шорти, або бриджі.Якщо казати про спідниці, то їх у мене небагато і довжина у них приблизно до коліна.Я ненавиджу закороткі юбки.Не те щоб вони на мені погано виглядали....ні вони класно виглядають, просто мені в них не дуже зручно.Якщо вже коротку спідницю, то таку щоб в ній вілно почувався, а не так ніби тобі ноги угорі зв*язали smile
Я обожнюю футболки.В мене їх ціла купа, але у всіх жінок однаково - речей безліч, а надягти нічого =)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Іруля Дата: Вівторок, 24.06.2008, 22:20 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Мій одяг спортивний,кросовки,майочка,шорти або спідниця,а зимою штани,кроси,спортивка або кофта,і курточка з рукавичками.Но буває і по інакшму,Як коли зайде но в більшості такий прикид
 
Людина Дата: Середа, 06.08.2008, 19:01 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile Так шось я побачила що це ніхто не читає і тому я буду розміщать картинки із різними стилями.Якшо сподобалось, напишіть))
А і теж свої розміщайте. Little_InKo, ти казала в тебе багато таких малюнків, приймай участь))




Прикріплення: 2662578.jpg (37.5 Kb) · 9946756.jpg (33.4 Kb) · 3514942.jpg (13.6 Kb) · 7090285.jpg (14.4 Kb) · 0631323.jpg (127.4 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Blacky Дата: Четвер, 07.08.2008, 00:14 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Стиль хз))) Джинси Футболки Обталені Сорочки , Костюми , Колір Червоний Чорний Жовтий , Взутя Туфлі, Красівки .... Зустрічають по Одягу проводжають по чому????? cool
 
Людина Дата: Четвер, 07.08.2008, 16:58 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Blacky, провожають поночі tongue

нормальна людина з ненормальною психікою
 
Ромчик Дата: Субота, 09.08.2008, 18:29 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
Людина, гламурненько))) люблю просту і зручну одежу. Щоб не обтягувало, не жало. приталені сорочки, брюки джинсового крию, м'якенький пинжачок,......... Верне від класичного стилю. Хоча по роботі потрібно ходити часто.
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 13.08.2008, 14:19 | Повідомлення # 13
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Прикріплення: 2861729.jpg (51.1 Kb)


 
Lord_Yaroslav Дата: Вівторок, 26.08.2008, 09:54 | Повідомлення # 14
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
стиль одягу corporative slave goth

in death we trust
 
Willow Дата: Неділя, 31.08.2008, 10:04 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Я люблю носити всякі прікольненькі кенгурушки, футболочки. майочки, джинсіки, кросівочки, інколи кеди ношу))

"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Людина Дата: П'ятниця, 26.12.2008, 14:40 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
biggrin особисто мені смішно....і страшно....не дай Боже їх серед ночі зустріти....
Ааааа розовые кролики!! Не подходите демоны (с)
Прикріплення: 3712064.jpg (110.4 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 26.12.2008, 15:02 | Повідомлення # 17
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
а я ношу все що є...якщо не на люди вийду то в хаті похіпуюсь...хоча...можна ін а люди ...воці дві дури ходять і недумають що їм би підлікуватись треба трошки...))))))))))ну це жарт
 
FanAtk@ Дата: Четвер, 05.02.2009, 14:38 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
мій стиль?? Я одягаю те у чому мені комфортно, я не люблю почуватись ніяково... Вільний і зручний одяг )))

FanAtk@*
 
Кіцюня Дата: Четвер, 05.02.2009, 19:46 | Повідомлення # 19
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
О,я схожа на ту дівчинку в чорному пальто і з довгим волоссям..в мене воно теж довге і я такий стиль люблю..люблю бути елегантною і яскравою...може трохи дико звучить,але треба мати щось креативне.от я,напивлад,на правому вусі ношу на кульчику ангела(кулончик),а зараз ще на шиї маю одного з зеленим і білими камінцями...люблю,шоб в мене були речі такі,яких нівкого нема.....так і є))))) tongue

ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
RareFire Дата: Четвер, 17.03.2011, 14:48 | Повідомлення # 20
Полковник
Група: МОДЕРАТОРИ
Повідомлень: 63
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
хожу голий, нема що вдягнути, бідняк я, нема грошей, одягу, нема чого їсти, хіба цьоця Оля шось дасть і то.... а так то голодний хожу, а ви тут про якийсь стиль говорите... ну в принципі, якшо ви маєте всяке лайно в гардеробі то думайте що носити, бо це така проблема.... а для нас, бездомних це не головне, головне шоб коли помремо хтось побачив.... і поховав, а не гнити десь і штиняти на пів міста.... але як хтось і дасть паро купійок то треба швидко йти купити сигарку покурити чи сто грамів водки у тьоті Люби, або якшо Антон завезе клею в пакетику, затягнутися... таке то життя наше вуличне...
 
Форум » Ми і світ :) » Цікаве про кожного з нас! » Ваш стиль :) (Розкажіть про ваш стиль в одязі.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: