багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Willow  
Форум » Ми і світ :) » Цікаве про кожного з нас! » Наші імена
Наші імена
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 12.02.2008, 11:25 | Повідомлення # 1
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
чи підходять вони нам? та що вони означають?

Добавлено (12.02.2008, 12:25)
---------------------------------------------
Вот мене звати Інна
Це старорусское чоловіче ім`я, уживане в цей час як жіноче. По одній з версій ім`я походить від слова "інна", що означає "бурхливий потік". Інна з дитинства відрізняється важким характером. Буває впертої до слез. може довести до сліз і мати. Не прощає навіть маленькі слабості своїм друзям, а зло, заподіяне їй, не забуває ніколи, хоча сама й не мстива. Має живий розум, здатна здивувати сміливими й оригінальними думками. У вчинках самостійна, не підбудовується під думку навколишніх. Повзрослев, Інна здатна по необхідності поступитися приємному їй людині, але зробить вона це всупереч своїм принципам. Інна може стати непоганим журналістом, перукарем, інженером, фоторепортером, директором магазина. Шлюб з Інною для будь-якого чоловіка зложиться непросто. Від свого обранця Інна чекає абсолютної чесності й відкритості. Вона ревнива, але в її відданості й вірності сумнівів ніколи виникнути не може. Любить дітей і до їхнього виховання ставиться дуже відповідально. Намагається влаштувати своїх дітей у спортивну секцію, музичну школу. Інна з дитинства вміє добре готовити, їй подобається експериментувати із усілякими рецептами. Розраховує на увагу чоловіка й постійно чекає від нього похвал. Підходять для шлюбу: Олександр, Володимир, Костянтин, Петро, Яків. Менш підходять: Вадим, Василь, Іван, Микола, Роман.
Іменини:
02 лютого
03 липня
02 лютого

Мені моє підходить... Правда я не дуже ревнива , та й погано хавку готую... а так всьо інше підходить...

Прикріплення: 8061952.gif (3.9 Kb)
 
fantom2 Дата: Понеділок, 18.02.2008, 16:07 | Повідомлення # 2
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
от про моє....
Значение имени Николай

От греческого «победитель народов».

В раннем детстве Коля почти не болеет, не докучает он родителям и капризами. Растет крепеньким, здоровым ребенком. Сила, активность и сметка отличает Колю-школьника. Учится он обычно хорошо, не отдавая предпочтения какому-либо из предметов. Страдает от недостатка родительского внимания.
Всегда проявляет удивительную практическую смекалку, с трудностями справляется без посторонней помощи. Уравновешен, трудолюбив и работоспособен. Никогда не откажется от возможности заработать. В отношении с людьми Николай прост и дружелюбен, но в роли руководителя, начальника похож на маленького царька. Подчиненные побаиваются как его сосредоточенного молчания, так и бурных вспышек гнева, которые у него изредка случаются. В таком состоянии Николай способен на разрушительные действия. Ослепленный гневом, он плохо контролирует свои поступки. Впрочем, некоторая агрессивность отличает только зимних Николаев. Сожаление о содеянном наступает быстро, и потом он долго ходит с виноватым видом.
ДАЛЬШЕ ТУТ...ТАМ Є ВСІ КОМУ ЦІКАВО

 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 18.02.2008, 19:07 | Повідомлення # 3
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Прикольно) але я потім почитаю, щас в мене сильно очі печуть (недивно цілий день за компом)
 
Котуся) Дата: Понеділок, 31.03.2008, 17:38 | Повідомлення # 4
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Катерина — жіноче ім'я, походить від грец. katharos, що означає чиста, непорочна.

Іменини Катерини: 22 березня, 30 квітня, 7 грудня.

Добавлено (31.03.2008, 18:38)
---------------------------------------------
гг.....класно, я й сама не знала що в мене є іменини ще й 22 березня і 30 квітня.....)))) biggrin biggrin biggrin А Я ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ЧИСТА І НЕПОРОЧНА))))) бачте, правильно вибрала собі нік в асьці..))))

 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 31.03.2008, 19:12 | Повідомлення # 5
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Котуся), А в мене правильно бурхливий потік, бо я така)
 
=_X_= Дата: Вівторок, 01.04.2008, 20:12 | Повідомлення # 6
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
А я ненаю шо означає моє ім"Я))) і я шось не дуж впевнений шо людина залежить від того як її назвали. cool
 
Котуся) Дата: Середа, 02.04.2008, 17:06 | Повідомлення # 7
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
=_X_=, а от мені цікаво що означає твоє ім"я........ до речі, я мабуть тобі не казала, але це ще з дитинства моє улюблене ім"я))))....мож якось всетаки скажеш..))?? tongue tongue tongue
 
=_X_= Дата: Середа, 02.04.2008, 17:16 | Повідомлення # 8
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
тобто скажу? шо означає моє ім"я?) я без поняття biggrin wacko
 
The_Tooth_Fairy Дата: Четвер, 03.04.2008, 10:05 | Повідомлення # 9
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Quote (=_X_=)
я шось не дуж впевнений шо людина залежить від того як її назвали.

В деяких випадках так) Але буває що і залежить) В мене все майже сходиться)
 
Элуна Дата: П'ятниця, 04.04.2008, 21:22 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Елена
С раннего детства любит сказки. Немного замкнута, никогда полностью не сливается с детским коллективом, всегда немного в стороне, в своем внутреннем мире. Доверчива, но, встретившись с обманом, в особенности построенном на ее доверчивости, постарается непременно наказать обманувшего ее человека, проявив при этом незаурядную изобретательность. Елена добра, но доброта ее в детстве редко бывает деятельной. Так, она может принести в дом грязного уличного котенка, напоить его молоком, поплакать над его горькой судьбой, но не проявит твердости, когда родители выдворят "новосела" на ночную улицу в тот же вечер.

Увлекается всем понемногу. И вязать пытается, и шить, и вышивать - ее привлекает все красивое. Уроки учит время от времени. Учится неплохо, по некоторым предметам даже отлично, благодаря, главным образом, хорошей памяти и понравившемуся учителю.

Елена чаще всего похожа на отца. Во всяком случае, характер его она наследует в точности. К нему имя Елены щедро прибавляет эмоциональности и категоричности. Эмоции в жизни Елены вообще играют большую роль. В юности производит впечатление замкнутой и застенчивой, но при близком знакомстве становится ясно, что она - жизнерадостный человек, большая фантазерка и оптимистка. Более всего Елены преуспевают в сферах, требующих общения.

Любовь как чувство у Елены вторична, она появляется как следствие сострадания. Елена, скорее всего, не выйдет замуж за богатого и красивого, благополучного во всех отношениях человека, а предпочтет ему того, кого пожалеет. Не щадя себя в своей жертвенной любви, Елена ожидает такого же отношения к себе. Она болезненно относится ко всему, что отнимает у нее мужа - его друзьям, увлечениям, привязанностям. Погруженная в мир своих душевных переживаний, она равнодушна к несовершенству быта, легко обходится малым, не привередлива.

Дома у Елены обычно царит мир и покой. Она домоседка, заботливая мать. Хорошей хозяйкой бывает только по настроению. В остальное время относится к кухне как к скучному, но необходимому элементу бытия.

Я с многим несогласна=)

 
Willow Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 15:06 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Котуся),
то ми з тобою, виявляється, тьозки!!! cool

Додано (11.04.2008, 15:54)
---------------------------------------------
Катерина
Ім`я походить від грецького слова "катариос", що означає "чистий, непорочний". Катерина, у поданні більшості людей, викликає асоціації з "царським" ім`ям, з величавістю й владністю. Але в житті жінки, називані цим ім`ям, найчастіше нічого загального з таким поданням не мають. Катерина вже в дитинстві виділяється деякою своєрідністю. Вона любить робити запаси, проявляючи при цьому жадібність. Постарається потягти зі стола побільше цукерок і приховати їх у затишному місці, прибере до рук безпритульне яблуко. Самолюбна, із працею переносить чиясь перевага. Прагне бути кращої в класі й спілкуватися намагається тільки з "обраними". Добре справляється з роботою в будь-якому виді діяльності, особливої переваги якої-небудь професії не віддає. Схильна вірити астральним прогнозам. Має нерішучий характер. Біля Катерини постійно перебуває багато шанувальників, але заміж вона довго не виходить. Шукає людини, близького їй по психологічному складі. Катерина випробовує внутрішнє занепокоєння й тривогу по самих незначних приводах, вона може робити непередбачені вчинки, і їй потрібний чоловік, що дав би їй почуття впевненості в собі. Господарськими справами займається по необхідності. Не завжди вдається правильно виховувати дітей.

Додано (11.04.2008, 15:55)
---------------------------------------------
Йой! biggrin

Додано (11.04.2008, 16:06)
---------------------------------------------

Quote (Котуся))
я й сама не знала що в мене є іменини ще й 22 березня і 30 квітня


я тоже! tongue


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
кУльчик Дата: Неділя, 13.04.2008, 21:28 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
а я незнаю шо означає моє ім"я!!!(((

BOO!!!
 
=_X_= Дата: Неділя, 13.04.2008, 21:54 | Повідомлення # 13
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
кУльчик, я тоже)
 
кУльчик Дата: Неділя, 13.04.2008, 21:56 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
=_X_=, гггг))))ПРОСТО НІДЕ не можу найти шось про своє ім"я...воно троха незвичне "Уляна"

BOO!!!
 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 14.04.2008, 10:17 | Повідомлення # 15
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
кУльчик, В мене є дома книжка про тайни імен, там теж нема Уляна... жах

 
кУльчик Дата: Понеділок, 14.04.2008, 18:31 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Lass, жалко....ато я усюди шукаю і неможу найти!!!я тебе шось попрошу.....ти якшо найдеш десь там значення мого ім"я....то пліс напиши мені шо воно означає!!!!! biggrin

BOO!!!
 
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 15.04.2008, 10:22 | Повідомлення # 17
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
кУльчик, Добре, якщо найду напишу)

 
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 15.04.2008, 10:24 | Повідомлення # 18
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Уляна - похідне від Юліана (в перекладі здається з грецької "кучерява")

 
кУльчик Дата: Четвер, 17.04.2008, 20:41 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Little_InKo, ой,дякую.....я кучеряма?....бугага....кумедно....но ніби в мене кучерів немає....а доречі моє друге ім"я "юля"...такшо мене мама завждим кличе юліана,або улька.

BOO!!!
 
кУльчик Дата: Середа, 23.04.2008, 20:07 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Little_InKo, га-га-га)))а чого класно так кучерява)))

BOO!!!
 
All_fOr_Me Дата: Неділя, 04.05.2008, 20:22 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Грецьке; andreios – мужній, хоробрий.....більш я ніц не знаю............ cool

Додано (04.05.2008, 21:22)
---------------------------------------------
АНДРІЙКО, АНДРІЄНЬКО, АНДРІЄЧКО, АНДРІЙЧИК, АНДРІЄЦЬ, АНДРІЙЦЬО, АНДРІЯШ, АНДРУНЬ, АНДРУСЬ, АНДРУСИК, АНДРУСЕНЬКО, АНДРУСЕЧКО, АНДРУХ, АНДРУШКО..............от так ласково мене називайте!!!!!!!!!! tongue

 
Willow Дата: Понеділок, 05.05.2008, 14:06 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
All_fOr_Me,

обов'язково!!!!!!! особєнно Андрух biggrin


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
кУльчик Дата: Вівторок, 06.05.2008, 18:19 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Willow, ага.....буде прикольно так (андрюх,андрюшенька).....ггг..кумедно

BOO!!!
 
Lucky Дата: Понеділок, 19.05.2008, 16:37 | Повідомлення # 24
Полковник
Група: VIP-персони
Повідомлень: 16
Рейтинг:16
Статус: Оффлайн
А моє ім'я походить від латинського слова «юліус», що означає «кучерявий», «пухнастий». Римське родовое ім'я. А саме слово "Юлія" в перекладі з латині означає «з роду Юліїв». Покровителька — свята княгиня Юліанія Карфагенська. Іменини: 31 травня, 29 липня.
***
Чи знаєш, Юлю? – серце моє знає:
Ти – сонце, що крізь тучі грозовії
Зневіреному спочив обіцяє
Посеред бурі – променем надії (М. Шашкевич);
smile
 
кУльчик Дата: Понеділок, 19.05.2008, 16:56 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
ось шось найшла у неті про моє ім"я

Уляна — это русский фольклорный вариант имени Юлиания, что в переводе с латинского языка означает «из рода Юлиев». Святой покровитель — святая Иулиания Лазаревская, праведная. Ульяна — обладательница нежного и покладистого характера. Но, несмотря на это, твердо знает, чего хочет. Она уверенно идет к намеченной цели и практически всегда добивается успеха. Не боится монотонной и кропотливой работы. Ульяна верная и преданная спутница жизни. Семья для нее всегда будет на первом месте. В ее доме всегда царят порядок и уют. Ее ценят и любят коллеги по работе и друзья, потому что она не станет распускать ни про кого слухи, всегда хранит чужую тайну.
Славная, нерешительная Уляна всего боится. «Зимние» девочки сложны, упрямы, трудолюбивы, не боятся трудностей. «Осенние» — расчетливы, обладают хорошим вкусом.

Это имя подходит Тельцам, Водолеям, Львам и Ракам, но не Скорпионам, Девам, Рыбам и Близнецам.

Мы хотим поздравить Уляну с именинами! Желаем ей, чтобы она всегда была королевой жизни. Чтобы ее всегда любили и уважали друзья и коллеги по работе. Пусть родные и близкие окружат ее теплом и нежностью. Мы надеемся, что ее жизнь будет полна счастья и радости. Пусть улыбка озаряет ее лицо, а глаза искрятся теплыми лучиками любви и нежности. Грусть и печаль пусть не встречаются на ее пути, и слезы если и катятся по ее лицу, то лишь от счастья. Желаем ей не знать разочарований в любви и дружбе. Хотим, чтобы все намеченные цели и планы были выполнены. Желаем, чтобы сбылись все ее мечты. Мы будем верить, что каждый день ее жизни станет для нее настоящим праздником.


BOO!!!
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 21.05.2008, 19:16 | Повідомлення # 26
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
All_fOr_Me, АНДРУНЬ

 
Іруля Дата: Середа, 21.05.2008, 20:46 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





Ирина

Переводится с древнегреческого как - "мир", "покой".

Трезво подходит к оценке окружающего мира. Любит читать детективные романы, фантастику, посещает спортивные секции. Не сентиментальна, напротив, несколько жестковата. Увидеть Ирину плачущей над страданиями героев "мыльной оперы" - редкость. Коммуникабельна, легко находит общий язык с незнакомыми людьми. В компании ведет себя раскованно, охотно выпьет, иногда чуть больше, чем того требуют приличия. Уютнее и проще себя чувствует в мужской компании, среди женщин быстро скучнеет. Пряма и резка в суждениях и высказываниях. Ревнива.

По натуре Ирины влюбчивые. Однако они всегда сохраняют независимость. Женщины с этим именем практически никогда не растворяются в любимом человеке, семье, не подчиняют свою жизнь только домашнему очагу. Приобретение профессии, а затем профессиональный рост - для нее важный и обязательный момент. И это, как правило, ценные работники.

Ирина всегда знает, чего хочет. Замужняя Ирина легко завоевывает авторитет не только у мужа и детей, но и коллег по работе и соседей. Не менее основательно подходит она и к выбору мужа. Последний может не сомневаться в ее преданности, но только при условии, что постоянно будет давать чувствовать ей ее значительность. Недооценка мужем Ирины опасна - это может подтолкнуть ее к измене, хотя на развод она вряд ли решится из-за любви к стабильности и покою.

Ирины хорошо готовят, увлекаются новыми системами в воспитании детей, любят читать специальные журналы. Чаще всего Ирины склонны к полноте. Свекрови обычно недолюбливают Ирин за их самостоятельность. В делах Ирина ответственна и кропотлива. Обычно занимает руководящие должности. Увереннее чувствует себя среди мужчин, чем в женском обществе. Она очень общительна и легко сходится с людьми. Ирина - хорошая, заботливая мать и верная жена. От ее дома всегда веет теплом и уютом. Любит путешествовать, посещать театры и музеи. Предпочитает отдых у воды.

Имя Ирина - древнегреческого происхождения, переводится как "мир", "покой". Покровительницей этого имени является святая великомученица Ирина Македонская, которая терпела унижения и оскорбления за свою веру. Была сожжена на костре в 304 году. Обладательница столь "миролюбивого" имени решительна, самостоятельна, ценит независимость.

 
HysteriJA Дата: П'ятниця, 23.05.2008, 14:02 | Повідомлення # 28
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Мое имя стершийся иероглиф, мое имя написано ветром, что несу я, зажатым в ладонях, меня не спросят и я не отвечу...

Панічний спокій...
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 23.05.2008, 17:22 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
все надто просто перекласти з латинського чи грецького це не варіант.щоб справді взнати що означає імя треба його розглядати перекладом із різних мов та й взагалі філологію треба добре знати і розкладати імя по складам ..то дуже довго)
 
HysteriJA Дата: Понеділок, 26.05.2008, 16:38 | Повідомлення # 30
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
то дуже довго)

а Дімка в нас лІнтяй)ги


Панічний спокій...
 
Форум » Ми і світ :) » Цікаве про кожного з нас! » Наші імена
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: