багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Людина  
Форум » Ми і світ :) » Де тільки ми не були » мандрівки (в яких ми побували...))))
мандрівки
Willow Дата: П'ятниця, 18.07.2008, 20:38 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
тут розказуєм про місця, де ми були, спогади. та враження про них..))) biggrin

ну і звісно, викладуєм фото))...


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Людина Дата: П'ятниця, 18.07.2008, 21:20 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
biggrin зроблю свій внесок із задоволенням.

Додано (18.07.2008, 22:20)
---------------------------------------------
Найгарнішими місцями що я бачила - це були Карпати і Тайландські острови.Останнє було прото дивовижним. Такого чистого моря я ще в житті не бачила. Пливеш в морі, під тобою 50 метрів глибини, а видно абсолютно все шо під ногами діється. На острові мільйона рибок було суперово годувать хлібом прямо із рук невеличких смугастих рибок. А ще я з гідом плавала з маскою біля того острова і бачила невеличку акулку, але вона не чіпа людей. А ще морських їжаків під каменем. Вони чорні і в них довгі голки. Бабуся моя розповідала, як у Турції туристи через косу ходили на інший берег в морі, а на косі жили такі їжаки і багато народу голки їх у ноги позаганяло, а то дуже боляче і витаскувать їх складно, бо вони можуть ламатись.На перлинному острові я на велику два рази його об'їхала.Я там ще жахливо прелякалась коли до туалету зайшла руки помити, почула шорох, підняла голову і побачила павича, що з цікавістю мене розглядав. а взагалі ми багацько островів відвідали.То було суперово. я потім ще розкажу. biggrin


нормальна людина з ненормальною психікою
 
КрішнА Дата: Субота, 19.07.2008, 10:28 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
йа був у ворохті там підйомники класні))в яремчі був..і порадувало момент:на гілці двід дерева висять труси чиїсь))я б хтів десь смотатись в азію але..це все залишаєцця на рівні бажання))патамуша грошей я немаю))
 
Willow Дата: Субота, 19.07.2008, 12:18 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
того літа я побувала у Криму...у Судаку.. я там з батькамі була 14 днів на турбазі...сказати, що там кльово-то нічого не сказати..))там просто суперово!!! мну сподобалась Генуезька фортеця!!!
ми там на екскурсії були...я примудрилась добряче гримнутись об кам'яний виступ своєю голівонькою....))))) а який краєвид звідти відкривається!!!
стоїш на такому ніби балкончику обгородженому, а внизу- безкрайнє море....чистого-чистого блакитного кольору!!
захоплююче видовище ....))

а одного разу, коли я гуляла по набурежній, то та пляжі піднялись великі хвилі...і одна "хвилька " налетіла на пляж і змила деякі речі відпочиваючих в море...

а ще я ходила там в похід....з нашого заїзду зібралась невелика група, людей 10-12//ебагато поціновувачів туризму)) і ми всі, під керівництвом інстукора потьопали на якусь гору)) я забула, як вона називається, бо там у гір заплутані назви ...згадаю-напишу...а там гори не такі, як Карпати...вони лисіші (нема за що схватитись при необхідності biggrin ..) і більш крутіші...ну на гору якось залізли...там була ше така штука, як лабіринт щастя. здається...треба дійти до центру, і загадати бажання...(яке, до речі, в мене збулося. може я дуже простеньке загадала)...збираємось йти назад, подивились вниз...ну ті, що йшли спереду, з інструктором, якось злізли.... більшість, зі мною включно, сповзали на п'ятій точці, балансуючи руцями час від часу)

а ще ми з батьками були на морській екскурсії..це тіпа на невеличкому кораблику пливеш на відстані десь 500 метрів від берега. тобі в гучномовець описують все, мимо чого ми пропливаєм( "подивіться направо-ви бачите гору таку-то...".....ну в такому дусі), і повертємся назад...ну, поки ми пливли "туди" (це умовно smile ) то мені ще нормально було....а от як ми вже повертались.....!!!! я була надзвичайно рад ступити на тверду землю і цілу дорогу до нашої бази я йшла похитуючись, нетвердим кроком....... wacko після того я пообіцала собі ніколи не користеватися водними видами транспорту...))
я дуже класно там відпочила...ще мені сподобались дискотеки під відкритим небом і море вночі)))))

Прикріплення: 7380740.bmp (91.6 Kb) · 1407084.bmp (351.6 Kb) · 9210398.bmp (370.5 Kb)


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Людина Дата: Неділя, 20.07.2008, 09:25 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Willow, класно =)) Я не пам'ятаю чи була в Судаку, але якщо була то давно.
smile Я пам'ятаю як була на одній екскурсії в Пітері, коли ми пропливали по річці на невеличкому катерку під тією купою мостів. До одного я навіт змогла вставши доторкнутися (!!!) прикиньте, знизу!! Правда я після того по шиї від мами й бабусі отримала, але то було класно )))
Ще пам'ятаю як у Пітері ми гуляли і загуляли так аж до першої години ночі. От вам білі ночі)) Уявіть до отелю їхать ого-го, а метро закрите і таксі не видно ніде. happy Ми тоді зупинили пусту маршрутку шо вже їхала до гаражу і попросили підвезти до отелю за гроші...ви б бачили вираз обличчя водія =)) В Пітері ще багацько всяких класних місцин. Найбільше мені сподобалась екскурсія до Петергофа. Там є Петродворець у величезному парку, а в тому парку безліч фонтанів. Фонтани там дуже гарні, особливо шахматна дошка і той (забула як називається) що в ньому знаменитий золотий Самсон, що розриває пащу лева.


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Willow Дата: Понеділок, 21.07.2008, 10:17 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Quote (Willow)
Прикріплення: 7380740.bmp(92Kb) · 1407084.bmp(352Kb) · 9210398.bmp(370Kb)

це не мої фото, я свої трошки пізніше викладу))

Людина, я взагалі мало де була....(((......хоча я дуууууже люблю подорожувати)))))
а на випускному ми були в Яблуниці (це на межі Закарпатської і Івано-Франківської області )...на турбазі...)) теж класно було....там є Яблуницький перевал...правда ми з однокласниками так і не зрозуміли, де саме він є))) хоча довго шукали)) tongue


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 21.07.2008, 15:06 | Повідомлення # 7
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Ну я в цьому році була в Турції, на ексурсії там не їздила вже, бо в перший рік як я туди приїхала я була майже на всіх, але я ненавижу екскурсію і була весь час в готелі і скучати мені не прийшлось, ну я там ще їздила в великий магазин від готелю в Lyra Park але там лише на коньках каталась. Взагалі Турцію я дуже люблю. Там прикольно. Але мені дуже не подобається те, що українські і россійські (який було дуже мало) і німецькі (яких було дуже багато) самі прям липнуть до турків. Зі сторони це так жахливо виглядає. Фу, мене це бісить. Ну а те що турки самі лізуть теж до них, то нормально, вони до всіх лізуть так : "Ей, дєвушка-красавіца, как тібя завут?" і хто на це відповідає, вони їм далі впихають "Ти мінє очень нравітса, майо сердце - твайо і тд." Ну мені дуже подобається як туркі на россійській говорять, їхній акцент такий смішний. Мені подолося, я дуже памятаю як Хасан на Дарті завжди говорив "Бай-бай, чао-чао, пака-пака. Біг аплоус фо Інна. " або Уфук "Васаболь - Воднойо поло" коли збирав людей на поло. Ну Я була в місті Сіде. В готелі Lyra Resort Hotel 5*. Я там в тому році була, але того року було тупо. Вже в цьому році мені все сподобалося дуже. Готель знаходиться в 75 км від аеропорта м.Анталії. Фоток в мене купа є, тому викладу трохи. Якщо є якісь питання - питайте, всім відповім.


Ось так було всюди, шоу вели на 4 мовах і ігри різні. І ось бачите всякі макаронщики що там пише і офіцанти завжди на серветках всім красивим дівчатам писати "Can u come to beach at night (23.00 or 00.00)?". Ну звісно вни не кличуть їх щоб просто поговорити... ви всі зрозуміли. Мені теж таке приходило від 2 уродців і від одного лапки. А ще якщо якомусь офіцанту дівчина сподобається він закаже їй піцу в формі серця, мну теж раза таке приходило. І 1 раз я то зїла. А 2 раз я її ножем поковиряла.


Це було таке що кожен, хто грав цю гру мав в ту штуку залізти і черезвесь басейн перейти - то 2 команди - на швидкість. Але я не грала, сказала що я замала.


То я на пірсі - на подушці. Там можно було загарати, але я ніколи туди не ходила, бо там море. Я завжди була на горках або в басейні або ще десь.


То типу, після того як ми програли в Дарті на змаганнях, треба було танець танцювати.

Прикріплення: 8867338.jpg (36.7 Kb) · 2358131.jpg (63.0 Kb) · 9875353.jpg (36.5 Kb) · 2226976.jpg (56.4 Kb)


 
Людина Дата: Четвер, 24.07.2008, 17:39 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
То я в Алексанрії, в Єгипті. happy Я тут така маленька. За спиною справа макет Александрійського маяка.
Прикріплення: 0370581.jpg (470.3 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
The_Tooth_Fairy Дата: Четвер, 24.07.2008, 18:36 | Повідомлення # 9
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Людина, Я в Єгипті у Хургаді була)

 
Людина Дата: Субота, 02.08.2008, 17:51 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile Так....шось зовсім тему запустили.Гей там! Поактивніше!
Я напишу про найбагатшу країну шо живе щасливо і не париться.
Про Сполучені Арабські Емірати.
У цій країні, що прекрасного економічного розвитку, є багато цікавих місь, але найбільше цінують цей туристичний центр за чудове обслуговування і великий спектр розваг, що пропонують тут.
Бурдж Дубай - найвищий хмарочос у світі, розташований у місті Дубай, Об'єднані Арабські Емірати. На сьогодні хмарочос знаходиться на стадії будівництва і у момент завершення спорудження він стане найвищою спорудою планети. Хмарочос складатиметься з 164 поверхів і його остаточна висота становитиме 819 метрів, а його вартість складатиме 4.1 млрд доларів США.

Проект хмарочосу був розроблений американським архітектором Адріаном Смітом. Дизайн проекту має очевидні впливи мусульманської архітектури. Особливості споруди включають у себе Y-формові плани поверхів які будуть максималізувати вид на Перську Затоку. Зовнішній дизайн споруди буде складатись з 142 000 м² дзеркального скла, яке спеціально виготовляють у Сирії. Екстер'єр будинку спроектований таким чином, щоб конструкції скла та металевих рам могли витримати екстремальні температури регіону.

Бурдж Дубай будується південнокорейською компанією Самсунґ, яка також будувала Вежі Петронас у Малайзії. На сьогодні Бурдж Дубай сягає більше 600 метрів заввишки. Проект планується завершити у 2009 році.

Аквапарк Wild Wadi-найкращий тематичний парк на Ближньому Заході. Парк імітує Ваді - горну ріку що протікає серед скель і оазисів. Кожен атракціон має власну історію, легенду зв"язану із знаменитим мандрівником Синдбадом і його друзями, із істрорією їх морської подорожі, під час якої вони пережили кораблекрущіння. Але на щастя їх корабель винесло на мілину на місці де розкинувся прекрасний оазис. Цей аквапарк підійде для людини будь-якого віку, бо серед його 24 великих водних атракціонів можна знайти будь який на свій смак.





Одним із символів міста є прекрасний готель на острові у вигляді парусника.Він є одним із найпрестижніших і найдорожчих готелів.

Прикріплення: 3368778.jpg (74.0 Kb) · 4072775.jpg (17.5 Kb) · 0109992.jpg (276.9 Kb) · 9919525.jpg (8.2 Kb) · 3425315.jpg (6.1 Kb) · 8234707.jpg (20.2 Kb) · 0303142.jpg (145.5 Kb) · 1423927.jpg (78.9 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 13.08.2008, 13:59 | Повідомлення # 11
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Ось фотки Lyra Resort Hotel 5*.







Прикріплення: 5525326.jpg (33.7 Kb) · 4704188.jpg (40.4 Kb) · 1270121.jpg (143.3 Kb) · 3263802.jpg (64.4 Kb) · 6333601.jpg (71.3 Kb) · 2840221.jpg (58.0 Kb) · 3310973.jpg (102.6 Kb) · 0979089.jpg (50.0 Kb)


 
genius Дата: Середа, 13.08.2008, 14:51 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Рейтинг:7
Статус: Оффлайн
хм....а я був наморях в скромному містечку в очакові попалась нам дуже класна база і задоволиний)



$IMAGE4$
$IMAGE5$
$IMAGE6$
$IMAGE7$
$IMAGE8$

Прикріплення: 9018084.jpg (330.9 Kb) · 5292817.jpg (352.5 Kb) · 7679974.jpg (490.6 Kb) · 4583212.jpg (490.6 Kb) · 7332819.jpg (455.2 Kb)
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 13.08.2008, 21:47 | Повідомлення # 13
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
море..море... хочу на море)

 
Willow Дата: Неділя, 24.08.2008, 19:35 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
я недавно побувала в Яремчі. Я хоч і раніше там купу раз була, але це містечко не перестає мене захоплювати)))я взагалі дуже люблю гори....жаль, фоти не викладу, бо з собою не було тоді фотіка(( dry

"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Willow Дата: Середа, 27.08.2008, 08:53 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Quote (Willow)
а на випускному ми були в Яблуниці (це на межі Закарпатської і Івано-Франківської області )...на турбазі...)) теж класно було....там є Яблуницький перевал...правда ми з однокласниками так і не зрозуміли, де саме він є))) хоча довго шукали))

тепер в мене є фотки звідти!!!

це турбаза))

Прикріплення: 6734949.jpg (225.0 Kb) · 5625007.jpg (157.5 Kb) · 7808170.jpg (70.5 Kb)


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Willow Дата: Середа, 27.08.2008, 09:12 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ще фоти)))

це я))

там класно...))) happy але як там вночі і зранку холодно....!!! wacko %) wacko

Прикріплення: 7327526.jpg (159.1 Kb) · 3865845.jpg (68.2 Kb) · 1713022.jpg (184.4 Kb) · 4340556.jpg (121.6 Kb)


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
ХОРС Дата: Середа, 27.08.2008, 11:20 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
а на ту смереку з права я залізав tongue
Прикріплення: 7485738.jpg (161.5 Kb)
 
Willow Дата: Середа, 27.08.2008, 12:04 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ХОРС, прикольно))

"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Willow Дата: Субота, 30.08.2008, 17:58 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ХОРС, ти також там був??

$IMAGE2$

Прикріплення: 6766195.jpg (201.3 Kb) · 3582144.jpg (160.2 Kb)


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Іруля Дата: Вівторок, 02.09.2008, 07:43 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





де тільки я небувала,це літо в мене було прикольним,тільки нажаль непоїхала в Хмельницьк до друга,побувала в замках біля Львова,в горах,лазили на Петрос,на шатських озерах,Взагалі було дуже красиво,і захоплююче,стільки вражень було,і фоток багато є,трошка пізніше поставлю,ну шо вам росказати?
Шатські озера-озера ці дуже чисті,все озеро в піску,прям як на морі,глибинане дуже велика,самі озера великі,трошка холодна водичка,люди там дружелюбні,привітливі,бази там трошка не гарні,але жити можна,а відпочивати на озерах просто супер.
Гори-трошка давно я там бувала,і все ж таки наші гори це просто супер......
Львівськи замки-красиві і історії виникнення і шо там відбувалося дуже інтересно.а в одному замку є камінь,і в камні є дирочка,якшо туда запхати палець і загадати бажання,воно збудеться
Написати можу одне- було просто СУПЕР
 
ХОРС Дата: Вівторок, 02.09.2008, 15:04 | Повідомлення # 21
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Quote (Willow)
ХОРС, ти також там був??

ага

Додано (02.09.2008, 16:04)
---------------------------------------------

Quote (ХОРС)
Львівськи замки-красиві і історії виникнення і шо там відбувалося дуже інтересно

я теж був у багатьох замках, майжу у всіх на зах Україні, крім тих шо в Луцькій обл(на півночі тобто)
Quote (Іруля)
і в камні є дирочка,якшо туда запхати палець і загадати бажання

то Золочівський замок якшо я не помиляюсь?


Повідомлення відредагував ХОРС - Вівторок, 02.09.2008, 15:15
 
Іруля Дата: Середа, 29.10.2008, 19:37 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





ХОРС, непомиляєшся!Ти там був?

Додано (29.10.2008, 20:34)
---------------------------------------------
$IMAGE1$

Додано (29.10.2008, 20:37)
---------------------------------------------
$IMAGE1$

 
Patriot Дата: Вівторок, 17.03.2009, 14:32 | Повідомлення # 23
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
А от я недавно поврнувся з Татарова)))
Там відпчивали в компексі "Білі Горвати"
Прошу, зацініть і скажуть чи варто туди ще раз їхати
В них ще й сайт власний є:
http://gorvat.com.ua/
Прикріплення: 8935439.jpg (158.8 Kb) · 9376155.jpg (74.1 Kb) · 1542285.jpg (64.6 Kb) · 1928838.jpg (38.6 Kb) · 7543589.jpg (73.1 Kb) · 7585905.jpg (70.9 Kb) · 8995520.jpg (66.9 Kb)
 
Sanny Дата: П'ятниця, 04.02.2011, 20:24 | Повідомлення # 24
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Цього літа (2010) я отримала шанс відвідати надзвичайну,на мій погляд, країну - Канаду. Дуже Гарна країна і дуже привітні люди в ній живуть. Їздила до своєї тітки. Побувала у таких містах : Торонто ( там просто надзвичайний зоопарк, раджу всім коли будете там обов'язково відвідайте його) не далеко від Торонто (півтори години їзди) знаходиться Ніагарський водоспад- тут без коментарів, це треба побачити на власні очі. А ще в Торонто є дуже велетенський музей проходила я там цілісінький день можна знайти там буквально все, починаючи від якоїсь мушки до найбільших динозаврів (їх скелетів).
Далі був Вінніпег, найхолодніше місто (звичайно взимку) через це воно і отримало другу назву Вінтерпег))) Таке собі невеличке, але цікаве і затишне містечко.
Потім поїхала ближче до гір місто Келгорі. Дуже молодіжне місто, живе там майже все молоде покоління Канади, так як всі діти покидають батьків до 25-річчя і їдуть поблище до гір, так як там можливо знайти хорошу роботу. Від Келгорі поїхали на Скелясті гори, краєвиди неймовірні, словами не описати, дух перехоплює, а ще там є такі маленькі тваринки, бурундучки, дуже гарненькі і дуже наглі) А ріки і озера мають просто неприродній колір води і дуже, ну дуже холодні +6 градусів за Цельсієм- гляньте нижче (ніякого фотошопу), а від чистого повітря аж голова обертом йшла. Як випаде можливість побувати там, скористайтесь шансом та з'їздіть туди, це Вам принесе масу задоволення, гарантую.
Прикріплення: 8113256.jpg (50.2 Kb) · 0580368.jpg (69.0 Kb) · 6768901.jpg (61.5 Kb) · 8019551.jpg (82.8 Kb) · 9299094.jpg (51.9 Kb) · 0358156.jpg (24.9 Kb) · 2071859.jpg (56.1 Kb)


Повідомлення відредагував Sanny - П'ятниця, 04.02.2011, 20:26
 
Форум » Ми і світ :) » Де тільки ми не були » мандрівки (в яких ми побували...))))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: