багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форуми наших міст » Миколаїв » Місто корабелів (Про гарне міто на злитті Південного Бугу та Інгулу =)))
Місто корабелів
Людина Дата: Неділя, 03.08.2008, 00:17 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile Вау....взагаліто я в шоці шо тут з"явилася тема мого міста. Ну я поки буду розміщати щось цікаве. Сподіваюся моє місто сподобається))

Додано (03.08.2008, 01:17)
---------------------------------------------
Миколаїв. Флотське й корабельне місто,улюблене детище князя Потьомкіна Тавричеського, засноване ним у 1789 році, двома роками раніше від Одеси, в прекрасному місці, на напрочуд живописному півострові при злитті Інгулу й Південного Бугу, - за всіма даними, воно мало б стати «південною столицею» Росії, що прорубала нарешті вікно до чорноморського простору, в Середземномор′я.
Однак історія розпорядилась інакше. Миколаєву довелося стати містом-верф′ю, колискою Чорноморського флоту, одним із центрів кораблебудування й оборонної промисловості Росії, а згодом – і Радянського Союзу.
Місто росло, розвивалось, жило своїм життям. Нині це крупний обласний центр України з півмільйонним населенням, могутньою промисловістю, розвиненою соціальною сферою.
Це древня земля, благодатний південь України. Тут опалені сонцем степові простори зустрічаються з голубими валами Чорного моря, терпкі запахи чебрецю й полину змішуються з солоним рибним вітром морських просторів. Колись, багато віків тому по сизих ковилах степів летіли кіммерійські вершники, а бородаті скіфи купали своїх коней в чистих водах Гіпанісу - Південного Бугу. І понині бурхливі літні зливи вимивають з тутешньої землі уламки грецьких амфор, почорнілі ольвійські монетки, глиняні козацькі люльки… Древньогрецьке місто-держава Ольвія (нині – археологічний заповідник) неподалік від Миколаєва – невичерпна скарбниця наукових відкриттів.
З перших століть нашої ери ці місця поступово заселяли слов′янські племена, а з кінця X століття територія, де розташований нинішній Миколаїв, увійшла до складу Київської Русі. Численні чужоземці зазіхали на прибузький край – орди печенігів, половців, монголо-татарів, а також литовці, кримські татари, турки спустошували ці землі. І саме тут, на південному рубежі, в Дикім полів вставали на захист рідної землі відважні лицарі свободи – запорізькі козаки, грудьми закриваючи Україну від турецької й татарської зброї.
З кінця XVII століття розвиток краю пов'язаний з утворенням Запорізької Січі. Запорізькі й при бузькі козаки, незважаючи на небезпеку, вперто просувалися до моря, утворюючи острівці хліборобської культури. Степ, на який з півночі насувалась багата хліборобська культура, був просто приречений об′єднатися з морем. І це відбулося в результаті російсько-турецьких воєн.
У важкій затяжній війні Російська держава відстоювала право на вихід до моря, наполегливо просуваючись до важливого стратегічного пункту – Очакова. Боротьба велась уже на водяних просторах. Росії потрібен був свій флот. І за велінням князя Г.О.Потьомкіна в гирлі ріки Інгул у 1788 році була закладена нова верф. Довкола верфі почало рости містечко, поки що безіменне. Ім′я своє воно отримало через рік, після переможного штурму Очакова російськими військами під командуванням О.В.Суворова. Очаків був здобутий у грудні 1788 року, в день Святого Миколая, заступника моряків. На його честь і назвали нове місто.


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Неділя, 03.08.2008, 22:22 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile Так....отже як ви зрозуміли, Миколаїв був побудований князем Потьомкіним за наказом цариці якоїсь там....гг)) забула....отже це місце було найудобнішим для верфі......а Миколаїв, бо то на честь Святого Миколая. Чесно кажучи я його серед святих найбільше шаную.....а чому не знаю...але не про це.
Ось герб мого міста:

Ось будівля мерії. Їй бозна скіки років, бо я бачила її ще на дуже старих фотках.


Це Інгульський міст, через Інгул. Ну він здаєцця найбільший, знаю тіки два.А їх здаєцця і справді два - через Інгул і через Буг. Другий, що йде через Буг, менший, Варварівський, названий так через село Варварівка, що за ним.

Ось цей гарний пам"ятник - пам"ятник князю Потьомкіну. Цей пам"ятник не дуже старий. Його точно у цьому сторіччі зробили. Я була на його відкритті. Мій дідусь є одним із меценатів цього проекту. На пам"ятнику ззаду навіть викарбовано Зарецький В.Ф. серед переліку меценатів.

Це Часовня святого Миколая. Мій дідусь і там був меценатом. Часовня до речі дуже гарна.



Це пам"ятник святому Миколаю біля головної вулиці міста - Радянської. Це у Каштановому сквері.Пам"ятник зовсім новий.

А тут Обсерваторна. Це найвища точка нашого міста. Я живу зовсім поруч.
Прикріплення: 6813057.gif (20.6 Kb) · 7728928.jpg (61.6 Kb) · 4827553.jpg (201.4 Kb) · 3174041.jpg (69.7 Kb) · 9987736.jpg (27.2 Kb) · 0061275.jpg (16.7 Kb) · 7671548.jpg (32.4 Kb) · 7013785.jpg (41.5 Kb) · 4506685.jpg (34.7 Kb) · 5063890.jpg (36.0 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
genius Дата: Понеділок, 04.08.2008, 09:24 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Рейтинг:7
Статус: Оффлайн
класне місто ...
 
Людина Дата: Понеділок, 04.08.2008, 10:52 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile Так гарненьке. Взагалі, якщо порівнювати його зі Львовом, то у Львів ніби на іншу планету потрапляєш. У Миколаєві вулиці порівняно з ним дуже широкі. Кажуть що їх спеціально такими робили, щоб машини для будування кораблів могли вільно проїжджати. А декотрі кажуть шо й взагалі щоб кораблі можна було тягать...хоча то помойму видумки.
Моє місто взагалі відоме завдяки кораблебудівним заводам що тут знаходяться. Всіх я не пам"ятаю,та й навряд чи це цікаво, але у часи СРСР, чи як їх там, Миколаїв був одним із профілюючих кораблебудівних міст. У Миколаєві ще є завод Зоря, що робить двигуни на кораблі, кажуть що якимсь планом цього заводу користуються у Індії для вироблення турбін. Також у нас є Глиноземний завод. Я чула що вірогідно на місці міста давно було море, бо в нас багато ракушняка.
На жаль екологія Миколаєва не найкраща, винятком через заводи що тут діють, але навіть при цьому нашу область було визнано як найчистішу.....дивно доволі.....якщо наша найчистіша, то яка ж екологія інших областей?


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Понеділок, 04.08.2008, 11:33 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
У нашому місті є найбільший в Україні зоопарк.
Миколаївський Зоопарк - він є одним з найбільших у Європі і він і справді дуже великий. Напевно нема такої людини що живе в миколаєві і не відвідала зоопарку. Хоча я там була дуже багато разів, але відвідати не відмовлюся знов, бо ходити по ньому можна довго.
Перед Зоопарком нас зустрічає усім відомий Мауглі з Багірою.

Тут план зоопарку:

Ось ця пухнаста малеча народилася зовсім нещодавно.

Пташок у зоопарку дуже багато:




А ось це біля входу кумедні бегемоти:

А цей гіпопотам вже справжній:

А це гордість зоопарку - африканський слон. Дружелюбний і милий))

Зара ще покажу.
Прикріплення: 0531230.jpg (115.4 Kb) · 4537278.jpg (10.8 Kb) · 7396404.jpg (97.9 Kb) · 7751740.jpg (62.5 Kb) · 3014085.jpg (258.5 Kb) · 4213923.jpg (54.7 Kb) · 3767604.png (19.3 Kb) · 0269040.jpg (39.7 Kb) · 8315252.jpg (57.7 Kb) · 8411059.jpg (56.1 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Понеділок, 04.08.2008, 11:40 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Цей слон живе в нашому зоопарку вже давно.


А це усіма любимий крокодил Вася:

Ця живнось - ігуана, пітон..




А це бобери)))


Красуня)))
Прикріплення: 2605474.png (19.3 Kb) · 7137636.jpg (18.0 Kb) · 7824231.jpg (37.5 Kb) · 3298929.jpg (47.0 Kb) · 0832616.jpg (59.5 Kb) · 1073337.jpg (58.3 Kb) · 5199470.jpg (31.8 Kb) · 0435333.jpg (60.3 Kb) · 0886032.jpg (40.4 Kb) · 8301231.jpg (49.7 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Понеділок, 04.08.2008, 11:50 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Хіба вони не милі?

Недавно у зоопарку відкрився закритий "вольєр" де живуть бабочки. Цей навіс дуже великий і комахи що живуть у ньому можуть вільно літать.

Єноти

Тигр. Йому жарко літом.

А це білий ведмідь. До речі він нещодавно з"їв якогось п"яницю, що переліз за огорожу і заліз йому у вольєр.


А цей красунчик-бурий допомагав йому їсти tongue

А над цим я довго ржала. Схоже народ вже не розуміє елементарних попереджень. Їм тіки у картинках треба пояснювать. happy


Прикріплення: 8922538.png (23.5 Kb) · 4812715.jpg (31.7 Kb) · 4416234.jpg (52.0 Kb) · 1549569.jpg (45.3 Kb) · 9345084.jpg (59.1 Kb) · 9915774.jpg (57.2 Kb) · 9386290.jpg (45.4 Kb) · 0772169.jpg (33.5 Kb) · 5672158.jpg (37.3 Kb) · 4641282.jpg (39.9 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
fantom2 Дата: Середа, 06.08.2008, 07:59 | Повідомлення # 8
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
СУПЕР!!ОТО КЛАСНО НАПИСАЛА.....МОЛОДЧИНКА!!!!!!!!!!!!!!!!!Я ХОЧУ В МИКОЛАЇВ В ГОСТІ......(доречі найшикарніше з модераторів вклала фотки+++..І ЦЕ МОЖНА ЦІ ФОТКИ..НУ ПАРУ ДЕЯКИХ КИНУТИ В ГАЛЕРЕЮ НАШІ МІСТА....але от як....в галереї є вибір поставити "фото з інтернету" вибираємо цей варіант....а тоді на нашій фотці клікаємо праву кнопку миші і вибираємо копіювати ссилку изображенея...і вставляємо її в галерею там де потрібно вписати шлях...і все))
 
RareFire Дата: П'ятниця, 11.03.2011, 15:32 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: МОДЕРАТОРИ
Повідомлень: 63
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
А в Україні не тільки один Миколаїв! є ще))) от наприклад ще В Львівській області є теж Миколаїв))))
 
Форум » Форуми наших міст » Миколаїв » Місто корабелів (Про гарне міто на злитті Південного Бугу та Інгулу =)))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: