багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн

Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Спорт » футбол

1/8 кубка України з футболу. Динамо зіграє з Шахтарем

Зображення 1/8 кубка України з футболу. Динамо зіграє з Шахтарем
Сьогодні, 13 жовтня, в київському Будинку футболу відбулося жеребкування 1/8 фіналу розіграшу Кубка України. Завершилося вона сенсаційно: вперше в історії цих змагань жереб на такій ранній стадії звів разом київське "Динамо" і донецький "Шахтар".

"Металург" (Д) - "Кривбас"

Орієнтовно поєдинки цієї стадії відбутися 26 жовтня, але точна дата стане відома пізніше.

Зазначимо, що "Динамо" 12 разів брало участь у фіналах Кубка країни, 9 з яких кияни вигравали. "Шахтар" взяв участь у вирішальному матчі цих змагань 11 разів і 7 разів перемагав. Двічі вигравав Кубок Україні "Чорноморець", ще по разу "Таврія" і "Ворскла".

Джерело матеріалу

Якщо публікація "1/8 кубка України з футболу. Динамо зіграє з Шахтарем" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.