багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн

Навігація
Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Спорт » футбол

Фінальний матч Кубка УЄФА: "Шахтар" (Донецьк) переміг "Вердер" (Бремен) з рахунком 2:1.

"Шахтар" виграв останній Кубок УЄФА!"

Українська команда взяла кубок УЄФА всіх вітаю з цією важливою подією в історії українського і світового футболу.
Онлайн-репортаж матчу "Шахтар" (Донецьк) - "Вердер" (Бремен)

Донецький "Шахтар" переміг "Вердер" у фінальній грі за Кубок УЄФА з рахунком 2:1.

На 25-ій хвилині рахунок відкрив Луїс Адріано ("Шахтар"). Через десять хвилин Налдо ("Вердер") зрівняв рахунок. Основний час матчу завершився внічию. В першому екстратаймі, на 97-ій хвилині Жадсон ("Шахтар") пробив по воротах "Вердера" - 2:1.

ФК "Шахтар" (Донецьк) став переможцем останнього Кубка УЄФА.

Якщо публікація "Фінальний матч Кубка УЄФА: "Шахтар" (Донецьк) переміг "Вердер" (Бремен) з рахунком 2:1." Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.