багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


Навігація
Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Краса душі і тіла » Косметика і прикраси

Догляд за нігтями

Основні вимоги до аксесуарів для догляду за нігтями прості: інструменти повинні бути максимально пощадливими, багатофункціональними і ефективними.

Яких тільки хитромудрих приладів не існує в цій області - тут легко і розгубитися. Але ще легше - пошкодити нігтьове ложе невідповідним інструментом. Для початку уважного розгляньте свої нігті. Вони складаються з:

- Матриксу. Це він просвічується білою лункою і утворює підставу нігтя.
- Нігтьового ложа. Місце, де і розташувався ніготь: з трьох сторін воно захищене кутикулою.
- Нігтьової пластини. Вона знаходиться в нігтьовому ложі і складається з кератину: саме її підпилюємо і покриваємо лаком.

Крихкі нігті зобов'язують до придбання тонких пилок з картону, покритого дрібнодисперсним матеріалом. Для догляду за сухою хворобливою кутикулою - навіть апельсинова паличка занадто жорстка - тут не обійтися без зволожуючого олівця. Олівець незамінний для експрес-манікюру, коли до зустрічі пара хвилин, а нігті вимагають догляду.
Незалежно від стану нігтів прибирати довжину можна тільки пилкою. Щипчики або ножиці залишають мікротріщини, після чого нігті, природно, розшаровуються. Для крихких нігтів таке звернення згубне. Зверніть увагу на пилки, які запаюють край нігтьової пластини.

Якщо нігті міцні і що називається в тонусі, вони тонким пилкам "не по зубах".

Щільну здорову кутикулу не варто обрізати, нагадуємо, що вона охороняє ніготь від пошкоджень. Чим більше ми її обрізаємо, тим активніше вона наростає знов. Щоб зупинити бурхливе зростання, приберіть подалі ножиці і доглядайте за кутикулою за допомогою спеціальних засобів. Наприклад, нанесіть гель. Після п'яти хвилин очікування відсуньте розм'якшену кутикулу апельсиновою або сандаловою паличкою. Гліцерин у складі засобу робить шкіру дуже м'якою і дезинфікує її.

Поліровка пластини робить нігті блискучими і гладкими, а лак лягає ще рівніше і довше тримається. Але разом з тим емаль стоншується і ніготь стає слабкішим. Вихід? Користуватися баффом не частіше за один раз на тиждень. Та і то, якщо нігтьова пластина достатньо товста. Вибирайте пили спеціального призначення: один інструмент і шліфує, і полірує, і наводить фінальний глянець.

    Якщо публікація "Догляд за нігтями" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.

    Випадкові цікаві публікації з нашого сайту

    ЧИ ЗНАЄМО МИ, ЩО СВЯТКУЄМО?
    Джоні Руїз оголосив про завершення своєї боксерської кар'єри
    Свинячий (каліфорнійський) грип: ознаки хвороби та засоби профілактики
    загрузка...
    Категорії: Косметика і прикраси
    Додав: MetalmaideN |Дата: 21.01.2010 | Переглядів: 2017 | Рейтинг: 0.0 0 |
    Теги: як доглядати з анігтями, як зробити манікюр, красивий манікюр, Догляд за нігтями, манікюр
    Всього коментарів: 0
    ComForm">
    avatar
    Цікаво
    Статистика

    Зараз на сайті: 1
    Гостів: 1
    Користувачів 0