багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


Навігація
Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Краса душі і тіла » Тіло

Вагітність по тижнях

Зображення Вагітність по тижнях

Чи не найпрекраснішим періодом у житті кожної жінки є вагітність. Кожна мама памятає увесь "набір" почуттів, які переповнювали в той час: розгубленість ("Як дві полоски? Невже?!!!", "Що я робитиму далі?"), радість, яка, як правило, приходить після розгубленості, постійний страх (вже не за себе, а за крихітку під серцем). Та все ж, мабуть, головним почуттям цих 9 місяців є все таки радість. Ніжні поштовхи, кругленький животик, на який всі так зацікавлено дивляться, таке довгоочікуване "дівчинка" або "хлопчик" на УЗД... Ну і нарешті народження маленького безезахисного створіння...

Та до того, як малюк вперше побачить світ, йому і мамі доводиться пройти довгий і важкий шлях. Що ж відбувається з жінкою і дитиною за 40 тижнів вагітності?

За перший місяць (1-5 тижнів) ембріон досягає близько двох міліметрів у довжину. Серденько бється, закладаються основи майбутніх органів і нервової системи. Жінці варто слідкувати за здоров’ям. Якомого менше стресів, більше прогулянок, ніякого алкогоголю і сигарет, тільки здорова їжа і здоровий сон.

6-16 тижнів. За ці тижні відбуваються кардинальні зміни як з малюком, так і з його мамою. Вагітна відчуває перші рухи дитини, а плід вже стає схожим на повноцінну дитину, у нього є вже навіть вії і нігтики.

17-27 тижнів. Дитятко продовжує рости, а разом з ним і живіт мами. Розмір його тільця тепер близько 35 см, а важить крихітка близько кілограма. Легені малюка вже розвинені, але ще не готові до функціонування.

27-37 тижнів. Жінка морально налаштовується на пологи, збирає все необхідне, а дитинка продовжує розвиватись і набирати вагу.

38-40 тижнів. Малюк може попроситись на світ тепер вже будь-якої миті.

 

То що ж потрібно майбутній мамі взяти з собою в пологовий будинок? Список медикаментів, які можуть бути потрібні, дадуть лікарі, а от про інше треба подбати самій. Для малюка потрібні підгузки (для початку стане маленької упаковки), вологі серветки, олійка, присипка. З одягу варто запастись приблизно 3 комплетами з сорочечки, повзунів і шапочки (при бажанні ще й шкарпеточки) або ж 2-3 чоловічками. Також потрібно 3-4 пеелночки, щоб сповивати немовля, і одноразові пеленочки (3-4) на випадок "непередбачуваних ситуацій" під час перевдагання.

На перші 2-3 дні цього достатньо, а якщо ще щось буде потрібно, то, звичайно, батько дитини чи хтось інший принесуть все необхідне. Для мами потрібні прокладки (краще брати нічні або ж спеціальні післяпологові), одноразові пеленки, халат, зубна щітка, гребінець, необхідна чи улюблена косметика, рушник. Цього мінімального буде достатньо, адже якщо все пройед без ускладнень, то на третій день ви вже будете вдома.


Якщо публікація "Вагітність по тижнях" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.

Випадкові цікаві публікації з нашого сайту

Цікаві факти про котів
Безсмертя
Все про харизму
загрузка...
Категорії: Тіло
Додав: fantom2 |Дата: 05.03.2015 | Переглядів: 1269 | Рейтинг: 0.0 0 |
Теги: вагітність
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar
Цікаво
Статистика

Зараз на сайті: 2
Гостів: 2
Користувачів 0