багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн

Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Спорт » бокс

Збірна України - збірна Канади зіграли в нічию 2:2. Відео

Програючи після першого тайму в два м'ячі, збірна Україна врятувала матч завдяки голам Артема Мілевського і Анатолія Тимощука.

Після провального першого тайму збірна України знайшла сили звести матч проти канадців до нічиєї. На голи Сімеона Джексона і Аніти Хатчинсона господарі після перерви відповіли точними ударами Артема Мілевського і Анатолія Тимощука.

Керманич збірної України Юрій Калитвинцев своїм стартовим складом відверто натякнув: головні сили він приберігає на матч з Бразилією, який пройде через три дні в англійському містечку Дербі. Так, в запасі залишилися Олександр Алієв, Тимощук, Мілевський, Олег Гусєв. Зате в "основі" з'явилися Євген Селезньов, Денис Кулаков, Руслан Ротань, Андрій Воронін.

Також з перших хвилин, що було цілком очікувано, вийшов Андрій Шевченко, для якого цей поєдинок став сотим під прапором національної команди. З церемонії привітання капітана команди і почалася ця зустріч. Втім, канадці вийшли на поле з твердим наміром зіпсувати святковий настрій Шевченку і всім українцям, пише UEFA.com .

І треба сказати, їм це дуже швидко вдалося. Спокійно витримавши достатньо слабкий стартовий натиск господарів, вони почали сміливо переходити на українську територію. На 12-ій хвилині Джексон виконав хитрий навіс від кута штрафної, м'яч несподівано полетів у ворота, де дуже не вчасно підковзнувся Андрій П'ятов - 0:1.

Підопічні Юрія Калитвинцева довго не могли зрозуміти, як це трапилося, а гра у них зовсім не клеїлася. До того, як гості подвоїли перевагу, з боку українців можна пригадати хіба що непоганий дальній постріл Дениса Кулакова. Тим часом, на 29-ій хвилині канадці вибігли в стрімку контратаку, що увінчалася точним проникаючим пасом Джоша Сімпсона на Хатчинсона. Той опинився віч-на-віч з П'ятовим, холоднокровно обвів кіпера і відправив м'яч у порожні ворота.

До перерви лише Шевченко одного разу опинився на ударній позиції, але захисник перешкодив йому прикластися по м'ячу як слід. А взагалі кіпер канадців Ларс Хіршфельд в першому таймі відверто нудьгував. Проте вже на початку другого йому довелося показати себе у всій красі. Гусев, що вийшов на заміну розстрілював ворота з декількох метрів, але переграти візаві не зміг.

Треба відзначити, що Калитвинцев на другу половину гри випустив майже всіх своїх джокерів - Алієва, Мілевського, Гусєва, Дениса Олійника і Тимощука. Рішучі заходи наставника дуже швидко принесли результат. На 59-ій хвилині Гусєв видряпав м'яч в штрафній і з розвороту попав в штангу. На щастя для українців, на добиванні першим був Мілевський - 1:2. Правда, гості відразу ж могли відновити комфортну перевагу, але Хатчинсон втратив шанс при виході один на один.

Дуже прагнув врятувати свій ювілейний матч Шевченко, намагався розворушити партнерів Алієв, гнав команду вперед Тимощук. І врешті-решт, на 80-ій хвилині два останніх організували другий гол синьо-жовтих. Півзахисник московського "Локомотива" від кутового прапорця викотив м'яч хавбекові "Баварії", удар якого став дуже складним для Хиршфельда - 2:2.

Якщо публікація "Збірна України - збірна Канади зіграли в нічию 2:2. Відео" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.