багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн

Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Події » Україна

Україна в більшості і вдома поступається Італійцям з рахунком 0:2. Відео

У Києві, на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, відбувся товариський поєдинок національних збірних України та Італії. Підопічні Юрія Калитвинцева не зуміли перервати жахливу статистику програшів італійцям і, можна вже сказати традиційно, поступилися.

України - Італія 0:2

Голи: Россі, 27, Матрі, 81

Україна: Шовковський, Федецький, Ракицький, Тимощук, Ощипко, Степаненко, Ротань (Олійник, 76), Алієв (Девіч, 53), Гусєв, Ярмоленко, Селезньов

Італія: Вівіан, Маджо (Сантон, 46), Гастальделло, К'єлліні (Асторі, 17), Крішіто, Ночеріно, Маркізіо (пароль, 88), Монтоліво, Аквілані (Джовінко, 46), Россі (Матрі, 61), Джилардіно (Бонуччі, 76)

Ні з ким українці так часто у своїй історії не зустрічалися, як зі збірною Італії. Звітний матч став вже сьомим за неповних 20 років, і в жодному "жовто-сині" не зуміли здобути перемогу, лише одного разу звівши поєдинок до нічиєї.

Здавалося б, ось він шанс виправити статистику - Чезаре Пранделлі випустив більш, ніж наполовину неосновний склад, давши шанс проявити себе резервістам, а декому навіть дебютувати за головну команду країни...

Вболівальників чекав традиційний початок поєдинку у виконанні українців: темп підтюпцем, мінімум варіантів для продовження атаки, жахлива кількість браку при передачах і наполеглива боротьба з м'ячем. І хоча в першій половині були відрізки, коли підопічні Калитвинцева достатньо впевнено контролювали хід поєдинку (хоча італійці, як казав перед матчем Пранделлі, самі грали від оборони), дивідендів з цього отримати, по суті, можливості не було. Досить сказати, що найнебезпечніший момент біля воріт Вівіано був ще на другій хвилині матчу, коли Ракицький пробив у штангу.

Другий тайм вийшов жвавіше першого, що також характерно для збірної України часів Калитвинцева, але до великої кількості гольових моментів це все-одно не призвело.

Італійці наочно продемонстрували, що не даремно саме у них народилася знаменита оборонна тактична схема "катеначо" і, що по частині гри в обороні вони по праву одні з кращих на планеті. Навіть коли "Скуадра Адзурра" залишилася в меншості ("вдало" дебютував за збірну Асторі, заробивши видалення), моментів біля воріт Вівіано більше не стало. Українці ж, граючи в більшості, пропустили другий м'яч від чергового дебютанта збірної Матрі.

Вже сьогодні в Києві збереться Виконком ФФУ, головною темою якого буде питання головного тренера збірної. Прогнозувалося, що з Юрія Калитвинцева буде знята приставка в.о., але і при ньому головна команда країни не навчилася обігравати топ-збірні планети, що робить поставлене раніше завдання виграти Євро-2012 практично нереальним.

Якщо публікація "Україна в більшості і вдома поступається Італійцям з рахунком 0:2. Відео" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.

Випадкові цікаві публікації з нашого сайту

Жертви мексиканських наркоторговців: 11 чоловічих трупів, в яких відрізані руки та ноги.