багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Фільми, музика, книги та інш » Мульфільми » Манга Naruto (японське аніме =)) Тапками не кидатись!)
Манга Naruto
Людина Дата: П'ятниця, 25.07.2008, 22:49 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Ну пардон, я не втрималася. biggrin Так давно тем ніяких не створювала.А от останнім часом від нудьги підсіла на мультик. *М-даа...Де лікар?Мені потрібно до психушки вже))* Ну короче мульт називається "Наруто"- це ім"я головного героя. Це японське аніме, (а аніме я обожнюю) і до того ж він має якийсь потік фантастики. Сюжет мульту розгортається у японському селищі Коноха, або як його називають - Країна скрита в листі. Ця невелика держава, що з усіх боків оточена лісом вважається однією з найсильніших Країн, що їснують ну на ....... еееее........десь.Коротше ось вам карта :

Так, існує ще багато країн, які в процесі теж приймають участь у сюжеті манги.Але про них розповім пізніше.
Отже у тій краіні скритій в листі живе головний герой серіалу - Наруто Узумакі. Це набридливий, непосидючий, безтактний і аж надто енргійний хлопець. Хлопець рано втратив батьків, здаєцця під час терору демона дев"ятихвостого лиса у Коносі. Дух того Лиса вдалося зловити і для безпеки усього світу, його надійно запечатали в тілі немовляти - Наруто.
Оно Наруто:

А це страшний демон Лиса:

Цей хлопець погано вчиться, він весь час встрягає в проблеми й наривається на неприємності, але цим він хоче довести усьому світові, що він нічим не гірше за інших.Його постійно гнітили й принижували через його нестримну вдачу, його сторонилися через його сили (а саме сили лиса, запечатані у хлопчику), його побоювалися й неприймали. Але він своєю дружелюбністю і невтримним потягом до людей знайшов собі купу друзів у академії (школа нінзя).Ах так, тут же весь мульт про крутх нінзя з різними силами.Отже Наруто ніколи особливо не любили, його зневажали і тоді в нього з"явилася мрія - стати Хокаге (це найсильніщі і найповажніщі люди у селищі.Єдиний із залишившихся Хокаге - це Третій Хокаге, Сарутобі) Хлопчик мріє, щоб його нарешті почали поважати. І заради цієї мрії він став невтомно тренуватися і поступово зміг стати не гіршим шинобі ніж інщі, хоча до цього був найвідсталішим серед учнів( а особливо бажання стати сильнішим стосується його вічного суперника і найкращого друга Саске, на якого вічно звертали увагу через його виняткові здібності, ну і вроду також). Такс...забула сказать шинобі - це шось типу тих же нінзя....як я розумію.Ну коротше Наруто довго не знає про свої сили і про демона. Через принижуюче ставлення дорослих до нього хлопець мало не стає відшельником-одинаком, якого ніхто крім себе не хвилює, як це наприклад сталося із іншим шинобі Гаарою із Селища Піску. Пізніше ближче познайомившись із проблемою Гаари, хлопець розуміє, що якби не його друзі та його сенсей(вчитель), то Наруто також міг би зненавидіти людей і стати безжалісним вбивцею, що любить і хвилюється тільки за себе.
Після закінчення молодшої академії нінзя, хлопець стає членом команди №7 з трьох чоловік (так ділять на команди усіх шинобі під час навчання і виконання місій): Сакура Харуно і Саске Ючія. Сакура безмежно закохана в Саске, а Наруто усіма зусиллями, якому подобається Сакура, намагається звернути на себе увагу. Їх вчителем-сенесеєм стає учитель Каташі, з яким вони усією командою відправляються на перше завдання (яке пізніше мало не стало останнім для декого з команди).
Ось команда №7 із їх учителем Каташі(з білим волоссям),та Ірука-сенсеєм,що вчив їх в молодщій академії(зї шрамом поперек обличчя),Саске Ючія(хлопець зліва з темним волоссям)-вічний суперник Наруто, Сакура зправа(дівча з рожевим волоссям), ну й Наруто посередині.На завдання вони відправились без Іруки-сенсея (ну це для тих хто тормозить). biggrin

Поки все......я ще потім розповім.В мене купа картинок, а у мульті купа частин. tongue Такшо тримайтеся))))
Прикріплення: 8927579.jpg (44.2 Kb) · 7374942.jpg (32.1 Kb) · 1224263.jpg (36.3 Kb) · 1645741.jpg (86.3 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Субота, 26.07.2008, 13:39 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Таак....про головного героя я вже розказала....тепер про його найкращих друзів і товарищів по команді)))
Почну з Саске Ючіа.


Він супер привабливий пацан, якого постійно переслідувала купа дівчат.

Але він мало на це звертає увагу.Як би перед ним не випендрювалась Сакура, він вдає що не помічає.Саске завжди відзначався спокоєм і впевненістю. Він холоднокровний і спокійний як пітон і єдине шо може його конкретно дістать це докучання Наруто.

Саске самотній. Він єдиний хто вижив із його клану(сім"ї). Його життєва ціль - це стати сильним і помститись старшому брату за те що той вбив увесь його клан.
Це брат Саске, Ітачі:


Бачите червоні очі у Ітачі? Це сила клану Ючіа. За допомогою таких очей вони можуть створювати ілюзію, щоб вбити суперника, або запам"ятовувати прийоми суперника і пізніше використовувати їх у бою. Саме за цю силу клан Ючіа вважається одним із сильніших кланів. На другій картинці Ітачі зображений у плащі - це форма одягу організації Акацукі (з яп. "Червона Луна"). Ітачі входить в цю організацію. Акацукі планує захопити світ за допомогою розробленого гими плана. Про цю організацію я розкажу пізніше.
Прикріплення: 8006491.jpg (18.0 Kb) · 6563044.jpg (14.5 Kb) · 5710543.jpg (14.7 Kb) · 9264117.jpg (63.8 Kb) · 6208488.jpg (31.2 Kb) · 5585600.jpg (48.2 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Дівча:) Дата: Неділя, 27.07.2008, 00:25 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
Просто клас!!!!! Мульт що треба!!!!
Прикріплення: 4669517.jpg (7.7 Kb) · 4405620.jpg (3.4 Kb)


Дорослим бути добре, а дитиною краще!
 
Blacky Дата: Середа, 30.07.2008, 00:43 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
я являюсь фаном , "Аніме" але один із кращих шедеврів небачив тобто Наруто ...
Хто може підказати якейсь інтересна Аніме і т д ? пізніше викладу список моєї колекції ....
 
Людина Дата: Середа, 30.07.2008, 22:43 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
happy Буду старатися і писати іще.....хоча там багато чого писать треб......
Blacky, хочеш класне аніме, подивися Final Fantasy VII Advent Children - оце суперовий мульт, хоч трохи й перегнули виробники палку.....а так класно.....вони ще скоро обіцяють Версус тринадцятої фантазії на такуж анімешну малюванку =))
smile Так шось я не в ту степь поїхало......так на чом ми зупинились?.......ага, тепер ми будем говорить про Сакуру,(яка мене особисто бісить)

Сакура Харуно - состоїть у команді №7 із Наруто і Саске. Відмічається своєю скромністю і тихим характером, хоча коли на неї наривається Наруто, то він летить далеко і високо..... happy

Наруто подобається Сакура, але та до бестями кохає Саске. Але приставання до Саске привело її до частих сварок з її найкращою подругою Іно Яманака.
Іно і Сакура:

Сакура відрізняється у команді своїм талантом у контролі чакри(з допомогою чакор у серіалі бьються), своїм потягом до науки, вмінням розсіювати ілюзії та розвитий склад ума. Але в одночас вона виявляється найслабкішою у команді. Вона дуже винослива і доволі стримана. Перед екзаменами на чуніна, вона знайомиться з Роком Лі, який пропонує бути їй його дівчиною, але вона дивиться на нього круглими очима і каже шо нізащо, бо він дивний. Сцена була тоді кумедна. happy
Пізніше у мульті Сакура згадує про те, як на початку навчання в академії її дражнили великолобою, але потім вона познайомилась із Іною, її найкращою подругою, яка упевнила Сакуру в її привабливості і захистила одного разу її перед образницею, а пізніше у бою з командою звуку. Іно у знак дружби з сакурою подарувала їй ленту, але сакура вступивши у команду повернула подарунок Іно і сказала, що її налобна пов"язка зі знаком села опиниться на лобі, коли вона стане сильнішою за Іно. У бою на екзамені Іно і Сакура опустили пов"язки. Їх бій закінчився нічиєю, бо вони обидві одночасно втратили свідомість.

Сакура вічно старлася сподобатися Саске, в якого була закохана. Вона намагалася звернути його увагу на себе і показати себе з кращого боку. Вона спеціально відпустила довге волосся, коли у академії пішов слух, що Саске подобаються дівчата з довгим волоссям, але пізніше у процесі бою їй довелося зрізати його.

Додано (30.07.2008, 23:43)
---------------------------------------------
happy Таак......а тепер я буду вас вчить отій дурні без якої у мульті не один нінзя не обійдеться. Я розкажу шо таке чакри, на шо вони потрібні і ще про іншу дурню в яку я не врубаюся. smile
Так як я у це не врубаюся я закину вам інфу шо відкапала. Пардон шо на російській, іншої мови не було. Без оцього ідіотизму не обійтися, так шо раджу прочитать, шоб пізніше шо небуть зрозуміть з мого бреду)))
Термином дзюцу (яп. 術, «техника», «приём») в аниме и манге «Naruto» обозначают каждую технику, которую может исполнить любой ниндзя, а обыкновенный человек не в силе применить или имитировать её. В основном дзюцу основываются на управлении чакрой, существуют различные методы манипуляции, из которых самый распространённый — это положение рук, складывание их в специальные знаки. Они состоят из комбинаций символов двенадцати зверей, взятых из китайского животного календаря.

На сегодняшний день были показаны несколько сотен различных дзюцу, имеющие, в зависимости от СМИ в которых они появляются, небольшие различия в названиях. Например, нередко в манге и аниме «Naruto» используются разные названия для обозначения одних и тех же дзюцу, кроме того обычно они не соответствуют дословному переводу японской версии.
Понятие дзюцу было разработано Масаси Кисимото, чтобы объяснить сверхчеловеческие способности персонажей манги/аниме «Naruto». В этом сериале Кисимото попытался рассеять установленные другими мангами каноны по отношению к ниндзя, представляя их в весьма оригинальном свете. Использование ручных знаков заменило стандартные волшебные формулы или какие-либо другие формы колдовства найденные в других источниках, также подобный выбор базировался на движениях ниндзя из различных ролевых играх. Кроме того, ручные знаки — это ссылка на древние традиции Японии, так как за их основу брались китайские зодиакальные животные.

Несмотря на то, что понятие чакра найдено в Индийской мифологии, Буддизме и других религиозных системах, в интервью Кисимото утверждал, что ни один из этих источников не повлиял на применение чакры в его манге. Этот термин имеет конкретное применение в мире ниндзя сериала «Naruto» — лишь с помощью чакры возможно использовать различные дзюцу, также он сравнил чакру с Силой в «Звездных войнах» или с Маной в ролевых играх.

IGN, популярное мультимедиа и обозревательный вебсайт, сообщает, что одним из самых интересных факторов в «Naruto» являются удивительные и разнообразные техники, которые используют персонажи. Также упоминается, что усложнённые но выразительные ручные знаки уникальны, а чистая нефальсифицированная разрушительная сила ниндзюцу — это некоторые из деталей, которые делают сериал весьма популярным.

tongue Таак......терь про чакру =))

Энергия тела (яп. 身体エネルギー синтай энэрги:) — энергия, произведённая клетками живых организмов благодаря тренировкам и жизненному опыту. Объединяя её с духовной энергией (яп. 精神エネルギー cэйсин энэрги:) (силой воли), можно добиться сверхчеловеческой силы, используемой в тайдзюцу или сформировать энергию,
называемую чакра (яп. チャクラ), - основу даже самого элементарного дзюцу.

Образовавшись, энергия направляется по системе циркуляции чакры (которая аналогична системе циркуляции крови) к любому из 361 выхода (яп. 点穴 тэнкэцу) на теле человека. Это происходит благодаря различным методам, из которых самый используемый — ручная печать, особое положение пальцев и кистей обеих рук, дающее возможность управлять чакрой и добиваться эффектов, которые иначе не были бы достигнуты (например, ходьба по воде или выдыхание огня). Исключение - Хаку, обладавший талантом наложения печатей одной рукой, что давало ему неоспоримое преимущество в ближнем бою. В контексте восточной философии и боевых искусств, чакра равнозначна Ци (Ки).

В зависимости от соотношения смешанной физической и духовной энергии, могут быть сформированы различные типы чакры. Простейшая (неэлементальная) чакра, использующаяся для фундаментальных дзюцу — самый распространённый продукт этого формирования. Кроме того, чакра большинства ниндзя включает в себя элемент одной из пяти природных стихий (по очереди: огонь, ветер, молния, земля и вода), хотя были случаи, когда ниндзя имел возможность создать второй компонент, отличный от "собственного". Каждый элемент превосходит по силе последующий и слаб против предыдущего (например, ветер слаб против огня и эффективен против молнии), и вдобавок, каждой стихийной технике может противостоять равное или более мощное дзюцу с таким же элементом.

Немногие кэккэй гэнкай через смесь основных стихий могут создавать уникальные элементы, типа дерева (земля+вода) или льда (ветер+вода). В тоже время, некоторые ниндзя, овладевшие двумя типами чакры, не в состоянии объединить их. Также Ямато упоминает о светлой и тёмной чакре, но не уточняет, для чего они нужны. Дзирайя же говорит об чакре инь и ян, которая принадлежит Девятихвостому Демону.

tongue Ну якшо ви шось і зрозуміли, то ви супер крутий чел )))

Восемь Врат (яп. 八門 Хатимон) — это восемь особых пунктов в системе циркуляции чакры, которые ограничивают её поток по телу человека, тем самым намного уменьшая физическую силу и увеличивая срок службы внутренних органов индивидуума. Техники, основанные на вратах чакры, снимают установленные ими пределы, давая возможность пользователю за счёт сильных повреждений собственного тела превзойти во много раз собственные возможности. Рок Ли в состоянии открыть первые пять врат, его же учитель Майто Гай контролирует по крайней мере шесть. Какаси Хатакэ активирует как минимум одну из них, это было показано во время занятий скалолазания, где его мозг показывает формирование данного пункта. Ниже упомянуты врата и их влияние на ниндзя открывшего их:

Врата Начала (яп. 開門 Каймон) — на этом уровне может исполняться дзюцу Основного Лотоса (яп. 表蓮華 Омотэ Рэнгэ), первый этап которого состоит в обездвиживании противника, что происходит во время полёта и с помощью лент, ломая ему таким образом все кости. После, пользователь захватывает своего врага и стремительно, головой вниз, падает на землю, провоцируя ему серьёзную головную травму. Эта техника, у тех кто к ней прибегает, забирает большое количество энергии, что делает её весьма опасной.
Врата Покоя (яп. 休門 Кю:мон) - с мышц снимается напряжение,таким образом увеличивая выносливость ниндзя.
Врата Жизни (яп. 生門 Сэймон) — на этом уровне пользователь уже может выполнить дзюцу Обратного Лотоса (яп. 裏蓮華 Ура Рэнгэ), но в большинстве случаев его активируют только при открытии первых пяти врат. Эта техника используется в воздухе, где сначала противнику наносятся руками и ногами мощные и быстрые удары, а затем его разбивают о землю. Обычно Обратный Лотос вызывает смерть жертвы, а у пользователя забирает большое количество чакры, поскольку одновременно открываются сразу несколько врат. К данному дзюцу можно прибегнуть лишь один раз, потому как после её использования не остаётся энергии даже чтобы просто держаться на ногах.
Врата Урона (яп. 傷門 Сё:мон)
Врата Рощи (яп. 杜門 Томон)
Врата Вида (яп. 景門 Кэймон) — на этом уровне возможно исполнять дзюцу Утреннего Павлина (яп. 朝孔雀 Аса Кудзяку), благодаря которому удары становятся такими быстрыми и мощными что вокруг кулака формируется яркая чакра, похожая на павлиний хвост.
Врата Потрясения (яп. 驚門 Кё:мон)
Врата Смерти (яп. 死門 Симон) — последние и самые мощные врата, которые расположены в сердце, а их активация провоцирует расход всей энергии тела. Данная техника даёт пользователю силу, намного превышающую уровень любого из Кагэ, это происходит благодаря тому, что сердце начинает работать на своём максимуме, поддерживая такой ритм энергией каждой отдельной клетки организма. Этот эффект «большого взрыва» является временным, который, прекратившись, разрушает в теле все мускулы, включая сердечную мышцу. Если человек откроет Врата Смерти, то его будет ждать верная гибель.

Так.......перепочіть........я вас потім далі ще інфою завалю tongue

Прикріплення: 7638823.jpg (15.4 Kb) · 7223292.jpg (44.8 Kb) · 3648814.jpg (36.2 Kb) · 8654145.jpg (42.6 Kb) · 7418695.jpeg (37.9 Kb) · 4412262.jpg (16.9 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Середа, 30.07.2008, 23:09 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
happy Ну як вам оте зверху?
Ну я думаю, шотого поки досить, такшо тепер я буду розказувать про перше завдання Команди №7 у Країні Волн.
Задачею Саске, Наруто і Сакури і Каташи-сенсея на чолі команди, захистити Мостобудівника........чи як там його.....коротше інженера мосту, що мав об"єднати дві країни і зробити мале нещасне село сильнішим. Але на дорозі їм зустрічається найманий убивця Забуза Момоччі, із Країни Скритого Туману.
Ну прикладом модельної краси Забузу не назвеш tongue Оце він :

Каташи бився із Забузою, а Саске, Наруто і Сакура захищали інженера. Але потім Забуза заключив Каташі під водою за допомогою якогось дзюцу і Наруто із саске довелось битись із вбивцею, а Сакура захищала інженера. Тоді Саске з Наруто класно надавали по дупі тому дурню tongue
Потім Каташі виліз із під води й пішов битись знов із Забузою, він майже добив того "красунчика", як раптом його вбив нінзя з іншого селища, він сказав, що нібито Забуза викрав секрети його села і забрав труп, але виявилося що той нінзя у зговорі із Забузою, і забравши тіло, він його знову оживив.
Оте миле створіння звати Хаку і він відданий Забузі як песик. Цього хлопця ще малим підібрав на мосту цей вбивця і для малого сироти Хаку він став найріднішою людиною. Хлопець міг віддати життя заради Забузи. Доречі цей хлопчик дуже схожий на дівчинку, настіки, що коли Наруто зустрів його в лісі, то був дуже вражений коли той сказав що він хлопець (у бою Хаку був у масці, тому Наруто не впізнав його).

Потім ще.
Прикріплення: 1691807.jpg (427.5 Kb) · 6010824.jpg (55.2 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Blacky Дата: Четвер, 31.07.2008, 01:32 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Людина

спс Послідню фантазію Бачив))) давненько іше на той період коли непочинав дивитись Аніме ... а осі Моя невеличка Колекція)))

Elfen lide
Sumarai X Rurouni Kenesin TV
Air Fly
Rosario + Vampire HTDVD
Chrono Crusader
Fullmetal Alchemist TV + Shambala
Vapmire D
Kaze No Stigma 15 sad
Fate stay Night
Applesed
Final Fantasy
Death Note
5 sm for sek sub
KITE
Claymore + OST
Shaman King TV
Code Geas seson Lelouch of the Rebellion R1,R2
hellsing OVA 1,2,3,4
Chobits
Devil May Cry
ЧУДЕСНЫЕ ДНИ
Muteki Kamban
Murdred Princess
Самурай чамплу
D.Gray-man
Mnemosyne
Манускрипт ниндзя "новая глава"
Karas
Vampire Knight
Loveless
She The Ultimate Weapon
Gilgamesh
Shakugan no Shana
Witchblade

 
Людина Дата: Четвер, 31.07.2008, 14:43 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
tongue Нда.....невеличка.....Elfen lide - Елфійська піснь повна дурня. Хентай якийсь.
Rosario + Vampire HTDVD у мене є, теж дурня повна, бо мені взагалі не сподобалося, бо вони всі висли на тому нещасному хлопцеві, який поняття не мав шо він робить у тій школі, а його зустріч із тією дівкою з хрестиком, то взагалі ульот tongue
В Shaman King TV взаглі аніме жахливе, бо герої костурбаті й перекошені, ніби їх ногами малювали.
Інші аніме мало знаю, декотрі з них ніби непогані, але оті шо я перерахувала, то верх ідіотизму як на мене, не в образу))


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Blacky Дата: Четвер, 31.07.2008, 15:12 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
плякаль сільно плякалль biggrin biggrin biggrin Альфійска пісня це далеко не хентай Жанр: драма, фантастика, ужаси, єтті. просто без елементів цензури) Класика жанру займає одне із найвищих ТОПІВ)
Розіріо + Вампір ну нескажу що маячня кумедна смішна Жанр: комедія, романтика, фэнтезі, єтті.
Шаман Кінг стареньке Аніме но Бестове хз))) на Вкус і цвет товарищей нет)))))
 
Людина Дата: Четвер, 31.07.2008, 17:05 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile Так.........але я недорозказала, так шо буду писати.
Я зупинилася на тому що описувала Хаку. Цей пацан схожий на дівку, причому дуже привабливу tongue
Отож Забуза підібрав малого сироту Хаку і навчив його всьому. Забуза побачив у хлопцеві виняткові здібності і тому залишив Хаку собі за друга. Забуза працював на злого й страшного дядька-мафіозі, забула як звать. Коротше тому мафіозі той міст, що єднав дві країни був як кістка в горлі, і тому він послав Забузу вбити інженера мосту.
Після бою з Каташі Забуза почував себе дуже погано, і Хаку довелося лікувати його. Це відстрочило новий напад на інженера. У цей час Каташі сам поправляв здоров"я, бо після підводного заключення він ходив на костилях. Він, відчуваючи що Забуза залишився живий, став тренувати свою команду. Він почав вчити їх контролю чакри. Потрібно було залізти на дерево без допомоги рук, ну знаєте, як людина-павук пішки по дереву йти ногами. Сакура, що добре вміла контролювать чакру змогла майже зразу виконати завдання, а от Наруто із Саске змаглися, хто перший залізе. І одного разу в Наруто справді вийшло це зробить, але коли він став на гілку дерева, головою униз, він втратив контроль і мало не впав - його встиг врятувати Саске, який побачивши що "цей йолоп" падає, вибіг на дерево і схопив Наруто за ногу. Так вони разом навчилися контролювати потік чакри.
Другим завдання команди було забрати у Каташі дзвіночки, прив"язаня до його куртки. Наруто дурнувато намагався забрати їх у Каташі але той легко вивертався і бив його. Саске був більш спритнішим і хитрішим. Щоб справитися із Саске, Каташі прийшлося постаратися. Саске навіть вдалося доторкнутися до дзвіночків, оскільки Наруто взагалі не міг навіть привернути увгу Каташі до себе. Каташі вивертався від Наруто, паралельно читаючи книжку, що дуже дратувало хлопця. Б"ючись із Саске Каташі звернув увагу надзюцу виверження вогю, яким володів Саске, що потребувало неабияке вміння контролювати чакру. ну дзюцу виверження вогню представляє собою складені руки біля роту і стовп вогню звідти. tongue Ну поки Каташі бився із Саске, Наруто, який був жахливою обжорою, знайшов сумку із їхнім обідом, і давай потихому їсти. Тут у нього над головою виникає Каташі "Ку-ку". "Ой чорт"-думає Наруто. Каташі вирішив наказати хлопця і прив"язав його до стовпа і лишив його обіду і членам команди строго наказав його не годувать, але Саске розуміючи, що Наруто буде безполізним якщо не поїсть, віддав йому свій обід. І поки не було Каташі нагодував його. Каташі здогадався про це і сказав що накаже Сакуру і Саске за непослух, але ті стали на захист Наруто. Так вони пройшли тест на взаєморозуміння і допомогу в команді, а це наказання для Наруто Каташі придумав спеціально, щоб перевірити дружність своєї команди.
При вирішальній битві Саске доводиться битися із Хаку, який мало не вбив хлопця. Сакура захищала інженера, а Наруто з"явився лише згодом, бо проспав.

Прикріплення: 1382728.jpg (140.2 Kb) · 9090451.jpg (9.5 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Четвер, 31.07.2008, 17:39 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Про битву із Забузою можна довго розказувать. Я втомилася і вирішила не напрягатись.
Так шо я розкажу про Хаку. tongue Ото нормальне повноцінне створіння))

Хаку (яп. 白 Хаку) —. герой манґа- та аніме- серіалу «Naruto», створеного і намальованого манґакою Масаші Кішімото. Він — невидимий помічник Забузи, ніндзя Селища Туману, що пережив у дитинстві зраду і вигнання.

Ім'я Хаку означає «білий», «чистий». Це натяк автора на чистоту духу Хаку.

Хаку — хлопець — сирота, що був підібраний Забузою і який присвятив усе своє життя йому. Його зовнішність дуже жіночна, і спершу його можна було прийняти за дівчину. Згодом Хаку сам розповідає про своє трагічне минуле. Хаку — персонаж, який може багато чого навчити.

Хаку — надзвичайно добра і чутлива людина. Навіть до власних ворогів він відчуває жаль і співчуття. Однак попри це, виконуючи накази Забузи, Хаку може стати безжалісним вбивцею. Цим він показує власну відданість і вірність

Хаку — щирий і чистий серцем. Він всіляко намагається врятувати власних жертв, просячи і попереджаючи про майбутню загибель від його руки. Тому, коли Хаку відчуває щось до людини, то не може атакувати її в повну силу. Доброту і чистоту Хаку побачили всі, навіть його супротивники — команда № 7 відзначила духовну красу хлопця.

Найдорожчою людиною у житті Хаку став Забуза, ніндзя — зрадник, який замінив йому батьків і дав ціль життя. Через це Хаку надзвичайно любить Забузу, він бореться із ворогами тільки заради нього, і готовий віддати своє життя без вагань. Забуза, за словами Хаку — єдина людина, яка надзвичайно багато для нього значить. Тою мрією Хаку є втілити в життя мрію Забузи. І хоча Забуза ніколи не проявляв ласки до Хаку, він згодом визнав, наскільки дорогим для нього є цей хлопець.

Хаку мало не вбив Саске Ючія. Однак, під час їхнього бою, коли Хаку міг убити Саске, він не робить цього. Хаку вважає Саске справжнім ніндзя, кажучи, що він був благородним і чесним, і через це пожертвував життям заради Наруто, бо коли кинутий ним ніж мав поцілити в Наруто, Саске прикриває його собою. Наруто вражений смертю друга скаженіє, у ньому прокидається Лис і Наруто розбиває крижані дзеркала, якими оточив їх с Саске Хаку і з великою швидкістю кидав довгі голки у них. Наруто розбиває дзеркала, Хаку не наважується вбити його. Наруто б"є Хаку в лице і розбиває його маску. Поки ошелешений Наруто втикає звідки тут узявся цей приязний хлопчик з лісу, Хаку розповідає трагедію свого життя.

Хаку вважає Наруто дуже схожим на себе. Наприкінці їхнього двобою він просить Наруто вбити його. Однак Узумакі не робить цього. Після цього Гаку розповідає трагедію свого життя.

Хаку народився у бідній, але щасливій родині. Його батьки були селянами і працювали, щоби заробити собі на життя. Згодом народився Хаку. Однак матір Хаку приховала від свого чоловіка, що вона є носієм Кеккей Ґенкай — спадкової сили, яка закладена генами у крові і передається з покоління в покоління. Свою особливо силу(здатність маніпулювати повітрям і водою) вона передала Хаку.

Хаку показує Кеккей Ґенкай матері.Однак після кривавих війн ніндзя люди почали боятися тих, хто мав Кеккей Ґенкай. Тому матір не призналася чоловіку у наявності цього дару. Однак, через деякий час у маенького Хаку почали проявлятися ознаки його вродженого Кеккей Ґенкай — він показав матері, як маніпулює водою. Матір надзвичайно розлютилася; вона боялася, щоб ніхто про це не дізнався і не вбив її сина. Вона заборонила Хаку повторювати це ще раз.

Однак батько Хаку побачив, як він застосовував Кеккей Ґенкай. Після цього він із рештою селян вбив матір Хаку, а після цього вирушив, щоби вбити самого хлопчика. Під час нападу селян Хаку неймовірно перелякався, не володіючи собою, він створив величезні загострені брили льоду, які заповнили весь будинок. Так Хаку врятувався. Решта людей загинуло. Після цього Хаку покинув свою домівку, ставши безпритульним і харчуючись із смітників.

Скитаючись по Країні Води, Хаку відчув, що загубив сенс свого життя. Більше ніхто в світі не потребував його, він був непотрібним і самотнім. Однак згодом Хаку зустрічає Забузу. За словами хлопчика, Забуза подивився на нього без ненависті і страху, навпаки, його зацікавили дивовижні уміння хлопця. Після цього Забуза приймає Хаку до себе, він починає тренувати його. Згодом, коли Забуза змушений був утікати після невдалого повстання проти Мізукакаґе, він бере хлопця із собою у подорож.

Після цього Хаку весь час проводить із Забузою, він навчається у нього всіх наймогутніших технік, розвивається надзвичайно швидко. До того ж, він володіє своїм Кеккей Ґенкай. Згодом Хаку стає ніндзя - переслідувачем, хоча продовжує працювати на Забузу.

Згодом Хаку бере участь у завданні Забузи по знищенню Тазуни, будівника мосту у Країні Хвиль. Однак на дорозі Забузи стає команда №7, яка захищає Тазуну. Під час поєдинку Каташі і Забузи, Каташі таки майже перемагає, однак у останній момент у поєдинок втручається Хаку. Він на деякий час вбмває Забузу і забирає його тіло. Однак, маючи прекрасні уміння з анатомії , Хаку згодом оживляє Забузу і вони обидвоє починають активно діяти.

Згодом, перевдягнений у дівочий одяг Хаку зустрічає у лісі Наруто. Він може вбити сплячого хлопця, але не робить цього. Пробудивши Наруто, він розмовляє із ним; Узумакі, натомість, не здогадується, що це той самий ніндзя, який з'явився під час поєдинку із Забузою. Після цього команда № 7 вирушає на міст, де Хаку і Забуза перебили уже всіх робітників. Хаку випадає бій із Саске, в той час як Забуза знову бореться із Каташі. Під час поєдинку із Саске Хаку демонструє свій Кеккей Ґенкай. Тоді ж у поєдинок втручається Наруто, який, однак спершу зчиняє неймовірний галас, накоївши безліч дурниць.

Під час поєдинку із хлопцями Хаку виснажує молодих генінів. Тоді Саске, який саме пробуджує свій Шарінган, підставляє своє тіло під удар, рятуючи Наруто. Після цього Наруто приходить до тями, він чує передсмертні слова друга і скаженіє, звільняючи частину чакри Дев'ятихвостого Лиса.

Під час поєдинку з Наруто Хаку розуміє, що йому не перемогти цього хлопця, він просить Узумакі вбити його. Тоді ж Хаку розповідає про своє життя і чому Забуза йому настільки дорогий. Адже він був єдиною людиною, яка потребувала Хаку, і це знову зробило його потрібним у цьому світі, дало мрію і мету життя.

Вже коли Наруто мав нанести останній удар, Хаку відчуває, що Забузу атакують. Він кидається перед атакою Каташі і підставляє своє тіло заради господаря. Так він рятує Забузу.

Після цього продовжується бій Каташі і Забузи, незабаром з'являється Ґато, бізнесмен, який найняв Забузу вбити Тазуну. Він знущається над тілом Хаку. Забуза розуміє, що Хаку є йому дуже дорогим; він мститься за тіло друга, вбиваючи Ґато. Перед смертю він каже останні слова вже мертвому Гаку, надіючись, що зможе піти туди ж, куди полинула чиста душа Хаку. У цей момент відбувається символічна подія — із очей загиблого Хаку тече сльоза; він прийняв вибачення найдорожчою для нього людини.

Наруто часто згадує Хаку, він вважає його справжнім ніндзя, який навчив решту дорожити близькими людьми. Пожертвувавши собою, Хаку віднайшов своє щастя.

Кеккей Ґенкай Хаку носить назву Гьютон. Він дозволяє одночасно контролювати стихії води і повітря, таким чином утворюючи лід. Тому Хаку розвинув нову техніку : «Джутсу Кришталевих Крижаних Дзеркал». Вона дає змогу створити вільний простір, оточений крижаними дзеркалами, які не можна розбити; так само як і не можна покинути простір між дзеркалами. Так само добре Хаку володіє всіма техніками, основаними на воді. Подібними техніками володіють Яма то та Перший Гокаґе.

У Хаку є надзвичайне уміння — побачивши джутсу лише раз, він може одразу ж придумати для нього контратаку, яка заблокує цю техніку. Також Хаку володіє неймовірною швидкістю, яку можна побачити лише за допомогою Шарінґану. Забуза заявляє, що Хаку перевершив навіть його, і що навіть Какаші не справиться із ним. Також Хаку на данний момент являється єдиною людиною у мультику, яка може використовувати дзюцу, роблячи знаки лише однією рукою.

Після бою, Саске повертається до свідомості і застає на собі ридающу Сакуру. Виявляється, що Саске зміг вижити. Після цього він визнає Наруто, який переміг Хаку, як гідного суперника.

Крижані дзеркала Хаку:


Хаку

Прикріплення: 3087300.jpg (30.2 Kb) · 0308454.jpg (11.3 Kb) · 7332102.jpg (147.6 Kb) · 1068920.png (25.3 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Четвер, 31.07.2008, 22:05 | Повідомлення # 12
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile Я тут подумала.......мучаю, я вас, мучаю......треба якось розвеселить. В мене є класні малюнки- приколи. Сподіваюся сподобається. Після того як закінчу розповідать, обіцяю накидати вам фанфики класні. Народ прикольні історії пише, так шо ось вам приємне))






Прикріплення: 5590985.jpg (38.4 Kb) · 6630808.jpg (64.1 Kb) · 6851814.jpg (40.8 Kb) · 5688824.gif (44.7 Kb) · 7632408.jpg (50.0 Kb) · 9946872.jpg (34.2 Kb) · 4402034.jpg (16.9 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: П'ятниця, 01.08.2008, 11:51 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Екзамени на чуніна, або найкрутіший момент у першій частині серіалу))
Після повернення з Країни Хвиль, команда Наруто відправляється здавати екзамен на підвищення рангу Чунін ( один з рангів нінзя).
Там вони знайомляться із новими друзями, про яких я розповім згодом.
Першим туром екзамену були письмові завдання. Нінзя з різних країн збиралися у одній аудиторії, їм видавали завдання і вони мали відповісти на них письмово. Збоку сиділи перевіряючі і записували порушення, якщо хтось із команди попадається три рази на списуванні, команду виключають із екзамену і вони покидають аудиторію. Саске відразу зрозумів, у чому проявлялася хитрість екзаменаторів. "Завжди на екзаменах, коли хтось попадається його виганяють зразу", - думав Саске, "отже нашею задачею виявляється не саме написання цього тесту, а те як ми добудемо інформацію у іншого". Саме у цьому і полягав сеснс екзамену.
Другий тур екзамену представляв собою місію у Лісі Смерті.
Ліс Смерті (яп. 死の森 Shi no Mori), також відомий як 44-та зона для бойових тренувань, був міцем, ле проходив другий тур Екзамену для підвищення у званні до рівня Чунін. Вижити у цьому лісі, знайти Сувій та прийти у Вежу на протязі 5 днів було основним завданням цього тесту. Складність полягала в тому, що, окрім величезної кількості ворогуючих Ґенін, на молодих шанобі чигали небезпеки, які містик у собі сам ліс- безліч отруйних рослин і тварин, незвіданих і заплутаних місць. Тому вижити у ньому було неймовірно важко, звідси і назва - Ліс Смерті

У вежу, що знаходиться всередині лісу, є 4 входи. Також є 44 входи у сам Ліс Смерті. У лісі протікає річка; радіус лісу - 10 км.

У вежі збираються ніндзя, яким вдалося заволодіти двоа протилежними сувоями. Кожній команді видається тільки один сувій (є два види - Небесний Сувій та Земляний Сувій). Потрібно дістати другий, а для цього доведеться зіткнутися у поєдинку з командою, у якої є протилежний. До того ж , багато команд намагаються дістати більше, ніж два сувої- доля того, щоб скоротити кількість суперників, а ще щоб гарантовано ввійти у третій тур. Востаннє другий тур проходить 7 команд, що є надзвичайно багато. До того часу ніколи не проходила така кількість студентів. Тому перед третім туром доволося провести відбіркові бої, після цього кількість Ґенін, що пройшли у фінал, скоротилася більше, ніж на половину.

Із самого початку на Команду №7 (Наруто, Сакура, Саске) зустрілися із першими перешкодами. Коли Наруто пішов у кущі на зов природи, член іншою команди взяв подобу Наруто, але Саске відразу здогадався про підміну, помітивши що у Наруто не було порізу на щоці, який йому зробила нінзя-екзаменатор Анко, коли той забагато балакав. Наруто у цей час проковтнула величезна зміюка, яких було безліч в тому лісі. Коли той вже відчаявся врятуватись, він став згадувати своїх друзів. Він згадав Саске і раптом усвідомив, що вони так і не вирішили хто з них сильніший. Розізлившись, Наруто створив безлічь клонів Тіньовим клоном джуцу (його коронний прийом, коли створюється клони, які пропадають коли їх ранять). Ці клони розірвали ту зміюку на шматки.

Але команду Наруто чекають ще й не такі небезпеки.

Під час Екзамену для підвищення у званні до рівня Чунін Саске доводиться зустрітися у бою з неймовірно сильним противником – Орочімару. І коли вже Саске от-от мав перемогти, застосувавши свої найсильніші техніки, Орочімару показує свій істинний облік. Він кусає Саске, поставивши на Саске тавро Проклятої Мітки. Цей момент назавжди міняє життя Саске.




Орочімару маскується під ніндзя-Ґенін, і атакує команду №7. Під час поєдинку із Саске Орочімару показує свою істинну подобу. Він ставить на Саске тавро Проклятої Мітки. Згодом шлях по дорозі з Лісу Смерті йому перепиняє Анко Мітараші - колишня учениця, що ненавидить учителя за зраду. Однак їй не вдається перемогти Орочімару. Після поразки вона доповідає Третьому Гокаґе про повернення Орочімару.
Це Анко:

Сакура узявши Наруто і Саске, що втратили свідомості (Саске від проклятої міти, а Наруто після бою з Орочімару(до бою Орочімару з Саске) - Орочімару запечатує його силу за допомогою мітки Лиса на животі в Наруто, щоб той не путався під ногами і не заважав йому битись із Саске) Сакура бере друзів і зупиняється на поляні, поки її друзі не прокинуться. Але поки Наруто і Саске були без свідомості, їх команду атакували нінзя із Селища Звуку.В Лісі Смерті вона мусить цілу ніч захищати своїх друзів (що зазнали поразки проти Орочімару) і одна протистоїть трійці Генінів із Селища Звуку, що намагалися вбити Саске.
На щастя, під час бою з ніндзя Звуку в нього втручааються Рок Лі і група Іно, які, незважаючи на всі зусилля, зазнають поразки. В той час Саске врешті-решт прокидається, але його тіло вкрите плямами Проклятої Мітки Орочімару. Побачивши поранену Сакуру, Саске сам атакує двох із трьох нападників, ламаючи руки одному з них.
Саске вижив. Прокинувшись у Лісі Смерті, він відчуває величезний прилив сил, що дані Проклятою Міткою. Він з легкістю перемагає ніндзя Селища Звуку, що атакували його команду. Перед тим, як вбити одного з них, Сакура зупиняє Саске, таким чином Саске відсилає Прокляту Мітку назад, що робить його тіло ослабленим.
Це Саске при активації проклятої мітки:


Пізніше оклемавшись команда зустрічає Кабуто - він нінзя-генін селища Конохи, який пізніше виявляється помічником і шпигуном Орочімаро. Разом із ним вони не без перешкод добираються до Башти і там розходяться.

Прикріплення: 6103868.jpg (12.6 Kb) · 1400427.jpg (22.0 Kb) · 3843866.jpg (3.3 Kb) · 4095871.jpg (14.0 Kb) · 3424672.jpg (12.6 Kb) · 5306349.jpg (9.4 Kb) · 8311642.jpg (29.0 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Субота, 02.08.2008, 13:03 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
happy Народ, до мене тіки шо дійшло. шо я нічого не розповіла про каташі-сенсея, так шо трохи відірвемося від основнї теми.
Один з наймогутніших шінобі Селища Листя, відомий як Ніндзя-копіювальщик через здатність копіювати техніки супротивника. Спокійний, стриманий, Каташі став сенсеєм команди №7, навчивши членів цієї команди найкращих технік, які знав сам. Його особистість привертає увагу загадковістю, а також неймовірною відданістю друзям, які давно загинули. Цю рису Каташі передає своїм учням, створивши не тільки сильну команду, а й вірний один одному колектив.

Спокійний, іронічний, дещо флегматичний, в той же час, Каташі є турботливим і надзвичайно піклується за дорогих йому людей. Каташі , за власними словами, має безліч хобі, однак точно можна сказати тільки про його захоплення книжками написаних легендарним ніндзею Джірайєю (який захоплюється написанням різних творів для дорослих, що є бестселерами у світі “Naruto". Каташі читає переважно коли розмовляє з учнями та тренує їх. Однак він ніколи не дозволяє учням хоча би краєм ока підглянути всередину книги; Наруто ще жодного разу не вдалося прочитати цю книгу, не дивлячись на його намагання.

Хронічна звичка Каташі- його постійні запізнення на декілька годин. На місії він може прийти аж у полудень, сказавши учням прийти на п’яту годину ранку. Запізнившись, Каташі постійно придумує безглузді виправдання, найпоширеніше з яких: “Вибачте! Я загубився на стежині життя!”

Каташі – найврівноваженіший член своєї команди. Під час поєдинку він демонструє свої гідність і благородність ніндзя. Каташі навчає своїх студентів найголовнішого - завжди підтримувати друзів, ніколи їх не зраджувати. Це Каташі сам засвоїв зі свого життя, в минулому зрадивши друзів, але потім зрозумівши власну помилку і прийшовши їм на допомогу. Тому Каташі надзвичайно цінує відданість, зрада для нього- найбільша ганьба.

Каташі дуже сильно піклується за власними студентами, переживає і любить їх. До Наруто Каташі відноситься з деяким гумором; так само, як Саске і Сакура, не сприймає більшість його слів серйозно. Однак Каташі одразу побачив потенціал Наруто, він вважає, що той стане прекрасним ніндзя, і своїм тренуванням допомагає хлопцю в цьому.

До Саске Каташі ставиться з повагою, він бачить рівень хлопця і його силу. Каташі був одним з перших, хто зрозумів, як може скластися доля Саске після появи на його тілі Проклятої Мітки, даної Орочімару. Тому він частково запечатує її. Після поєдинку Саске з Наруто Каташі просить Саске забути про помсту старшому брату, вказуючи йому на всі щасливі моменти , проведені з командою №7. Цим Каташі хоче показати хлопцю, яким важливим він є для нього, Наруто і Сакури.

Каташі вірить у можливості Сакури, найслабшого члена команди. Він посилає її на на Екзамен для підвищення у званні до рівня Чунін, де Сакура набагато дорослішає. Через пройдений перод Каташі ще більше зблизився зі своїми тепер вже колишніми студентами, з якими він тепер діє на рівні у одній команді.

Найкращим другом Каташі був його колишній товариш по команді- Обіто Ючія, член легендарного клану Ючія. Спочатку хлопці ненавиділи одне одного, однак під час місії Обіто гине, рятуючи друзів. Перед смертю хлопці показують, наскільки дорогими вони є один одному, з того часу Каташі постійно відвідує пам’ятник загиблим ніндзя, звинувачуючи себе у смерті друга. Так само з величезною повагою Каташі відноситься і до решти загиблих членів команди- сенсея Йондайме( більш відомого як Четвертий Хокаге, що загинув як герой, рятуючи селище); та Рін- єдиної дівчини команди, що , ймовірно , також загинула.

Майто Гай вважає себе суперником Каташі, його зовнішність, характер та техніки є повною протилежністю Каташі. Тому Гай постійно змагається з Каташі, хоча його безглузді витівки мало цікавлять флегматичного Хатаке. Гай постйно хоче дізнатися, хто є найсильнішим ніндзя Конохи, тому проводить різні турніри. На даний момент Каташі має 49 перемог і 50 поразок, однак це його зовсім не хвилює, адже ті змагання , що були проведені з Гаєм, аж ніяк не характеризують рівень ніндзя( як-от: хто з’їсть більше рамену; сумо; китайська гра ”Камінь, ножиці, папір”; біг на 100м). Незважаючи на те, що всі суперечки є цілком дурними, Гай надзвичайно пишається своєю перевагою. Однак під час місій він завжди приходить на допомогу Каташі, хоча й постійно намагається почати з ним суперечку.
Це Гай:

Батьком Каташі Хатаке був Сакумо Хатаке, відомий як “Біле Ікло Схованого Листя”, один з наймогутніших шінобі Конохи, який за силою прирівнювався до Трьох Легендарних Ніндзя(Джирая,Орочімару,Тсунаде). Схожість батька і сина помічали всі, Каташі, як і Сакумо, носить пов’язку на обличчі, що закриває нижню частину його лиця. Наслідуючи батька, Каташі дуже швидко прогресував, всі помічали великий потенціал хлопця; він був найкращим в Академії.

Однак через деякий час Сакумо покінчує життя самогубством - він вирішує врятувати друзів, однак через це не виконує пряме завдання місії. Це вбиває шінобі. Схожість батька і сина завдає Каташі величезного болю - дивлячись у дзеркало, він постійно бачив свого батька Після цього трагічного випадку Каташі почав вважати, що головне у місії - виконати завдання, не переймаючись за життя друзів.

Каташі закінчив Академію ніндзя у віці п’яти років, став Чунін у 6 років. Найвищого рівня- Джонін- Каташі досягнув у 13 років. Це відбулося через Світову Війну у світі ніндзя, де було потрібно великої кількості шінобі.

Будучи направленим у команду Четвертого Хокаге, у якій були Обіто Ючія та кунойічі Рін(куноїчі - це жінка-нінзя), Каташі згодом стає її лідером. Спочатку відносини у команді були негативними, Обіто і Каташі відверто ненавиділи одне одного, Обіто навіть не привітав Каташі з підвищенням у званні .Однак під час однієї з місій у Селище Скель команда втрачає Рін; закоханий у неї Обіто вирішує її повернути, однак Каташі з цим не погоджується - вони виконали основне завдання місії, а втрати його не цікавлять. Тоді Обіто називає Каташі жалюгідним боягузом, кажучи, що його батько був героєм. Після цього Каташі приходить на допомогу друзям.

Однак під час цієї місії Обіто гине, його придавлює валуном. Перед смертю хлопці стають найкращими друзями ,Обіто віддає своє ліве око у подарунок Каташі, який втратив його під час битви. Завдяки медичним умінням Рін, їй вдається перемістити на обличчя Каташі око Обіто з Шарінганом.
Шарінган Ітачі:


Після загибелі друга Каташі зовсім змінився. Він став надзвичайно цінувати командний дух і дружбу, відданість товаришам. Також Каташі перейняв звичку Обіто постійно запізнюватися, оскільки завжди відвідує меморіальний знак загиблим ніндзя, на якому висічено ім’я Обіто. Згодом Каташі стає членом АНБУ(нінзя-еліта, що виконують для країни найважливіщі і найнебезпечніщі завдання), де працює багато років і стає відомим ніндзя, вивчаючи техніки переслідування і розвиваючи свій Шарінган.
Член АНБУ - Каташі:

Прикріплення: 2362696.jpg (27.8 Kb) · 5028981.jpg (27.8 Kb) · 0195587.jpg (56.1 Kb) · 7538270.jpg (38.4 Kb) · 9352192.jpg (48.4 Kb) · 9772560.png (16.5 Kb) · 3578194.jpg (103.9 Kb) · 8398094.jpg (6.1 Kb) · 9617021.jpg (6.6 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Oly@ Дата: Вівторок, 05.08.2008, 12:29 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
ПРИКОЛЬНО! happy
але я шось сильно цим не захоплююсь..... smile
 
Людина Дата: Середа, 06.08.2008, 19:04 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Oly@, smile а от я чокнута анімешницьо, тому мене прикалює туфта типо цієї.
Але прошу тих хто бачив мульт допомагати мені писать, ато одній важкувато.


нормальна людина з ненормальною психікою
 
LostParadise Дата: Неділя, 10.08.2008, 15:35 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
ого прямо всі герої з наруто описані ) жалко ще нема про всіх хокаге ... інтересно було б дізнатись. В мене питання чи нема в тебе тв серій другого сезону наруто з перекладом?

Легко любить того, кто любит тебя; попробуй полюбить того, кто тебя ненавидит. Легко общаться с тем, кто тебя понимает; попробуй пообщаться с тем, кто не разделяет твоих взглядов.
 
Людина Дата: Субота, 13.09.2008, 21:22 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
LostParadise, sad Та нi...тiки там де вони знов Саске зустрiчають. Не дуже вдало правда. В мене на перебiй там серii бардак повний. Але з того шо бачила саме цiкаве то Акацуки...як Дей з Тобi гризуться happy

LostParadise, А тобi схоже подобаецця Фiнальна фантазiя. Мну теж. Менi Вiнсент i Клауд подобаються. Вони помойму найнормальнiшi. А там же Сквеа випускають скоро фыльм з 13-тою фантазiею i там графiка як у сьомiй з Ласт Ордеру.
Оно хлопець з Тринадцятоi, головний герой.

Прикріплення: 0792084.jpg (129.0 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
LostParadise Дата: Неділя, 14.09.2008, 13:24 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Я не є великим шанувальником фіналки, мені подобається Вінсент як герой

Додано (14.09.2008, 14:24)
---------------------------------------------
подивився 43 серії 2го сезону наруто з англ сабами)... хм найбільше сподобалось бій Наруто з Ітачі де Наруто показав свій Расенган)) і зустріч Наруто з Орочімару коли Наруто перетворився в малу копію лиса. Гаара в другому сезоні тож на висоті жалко що з нього забрали Шукаку все таки він ж міг використовувати чакру Шукаку. На рахунок зустрічі Наруто з Саске: у першій серії показали як Саске дивиться шарінганом на демоналиса в Наруто ))) це було бомба ))) напевно їхній наступний бій буде дето в 45-55 серіях. Але мені не сподобалось єдине: чим дальше дивився, тим частіше Наруто використовував силу лиса, в першому сезоні він хоть покладався на власні сили, а не на силу лиса


Легко любить того, кто любит тебя; попробуй полюбить того, кто тебя ненавидит. Легко общаться с тем, кто тебя понимает; попробуй пообщаться с тем, кто не разделяет твоих взглядов.
 
Людина Дата: Субота, 27.09.2008, 14:10 | Повідомлення # 20
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
dry Ага то шось уже вони перегнули палку. Шіпудден (2 сезон) не надто вразив. Але що приємно, там з"явилися Акацуки і хоч вони і злі й погані, але каваю у них хоч відбавляй.Сам серіал вже став як Барбара. Але ось фанфи на нього пишуть просто суперські.
Мені Вінсент з фіналки найбіль за всіх сподобався. Клауд не дуже вразив, шось багато усілякої дурні він розказував разом з Сефіросом.

А! Ну то про Акацук, хто не знає. Ця організація складаеться із злочинців, що зрадили свої країни. Ця організація збирає хвостатих демонів, таких як наруто чи Гаара (в якому Шукаку). Вдаватися у великі деталі не буду, бо в лом, але там оті злочинці самі гарнюськи))) Ємм....я розміщу їх малюнки =))

Ну тут уся команда, правда не всіх видно:



Оце їх лідер, Пейн. Він праціє в парі з Конан. Пейна бачила тіки Конан бо він старанно приховує своє обличчя. Але потім він з"являється у пізніших серіях.


Це Конан. Мені вона не сильно сподобалася, але коли я побачила її намальовану японською художницею Лілі, то мені вона здалась навіть симпатичнішою ніж у серіалі.

Ось це її Лілі намалювала:

Тут Сасорі та Дейдара. Сасорі б"ється за допомогою бойових маріонеток. Взагалі він і сам лялька. Він сам себе зробив маріонеткою, щоб жити вічно(мрр....жах). Дейдара - то як дитина. Він дуже схожий на дівчину. Він найбільш за все любить вибухи. Він ліпить глиняних пташок, які вибухають. Так він б"ється за допомогою бомб. Він вважає, що мистецтво - це вибух. А Сасорі вважає, що мистецтво - це вічна краса. Тому вони часто сваряться, захищаючи своє мистецтво, але напроти один одного поважають, хоча Дею часто й дістається від ляльковода, який вимагає, щоб той його називав "Дана"(японською господар). Той злиться, але слухається.
Це Дейдара:

Це Сасорі:

Прикріплення: 7367305.jpg (60.8 Kb) · 3669951.jpg (42.0 Kb) · 1036868.jpeg (91.0 Kb) · 2471815.png (341.6 Kb) · 5020571.jpeg (30.2 Kb) · 2215138.jpeg (49.5 Kb) · 6081005.jpg (34.5 Kb) · 5054574.jpeg (68.7 Kb) · 6865519.jpg (59.8 Kb) · 0489274.jpg (45.2 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Субота, 27.09.2008, 15:00 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile Тут Ітачі Ючія (чи Учиха). Він брат Саске, що був у команді з Наруто. Ітачі вступив у організацію наймолодшим, після того, як у тринадцять років(!) вбив своїх батьків і увесь клан Учіха. Пізніше виявляється, що клан він убив за наказом старійшин Конохи (Скритої країни Листя), де він жив, для того, щоб завадити війні, яка назрівала між країною і його кланом. За вбиту сім"ю його молодший брат Саске пообіцяв помститися. Ітачі спеціально залишив його одного в живих і наказав старійшинам не виказувати секрету смерті сім"ї, бо вважав що померти він має тільки від руки молодшого брата.Ітачі у сім років закінчив академію, а у 13 вже став членом АНБУ (спецкоманда, що виконує найнебезпечніші політичні місії). У 13 років він вбив свого найкращого друга, Шисуі Учіха і отримав Магекью Шарінган (найсильніша техніка шарінгану, сили роду Учіха) від якого він мав десь у 25 років осліпнути, якщо не забере очі брата і тоді він уникне сліпоти і стане безсмертним. Але він обрав інший шлях.


Це Ітачі намальований Лілі. Я вважаю у неї він найгарніший вийшов.



Приацює Ітачі у парі з Кісаме. Кісаме...ну він зрадник країни Туману, дуже схожий на акулу. Використовує у бою водяні техніки. Б"ється за допомогою Самехади - великого меча, який слухається тільки його(якщо меч бере хтось інший, Самехада шипами протикає йому руки). У бою меч покривається чешуєю, яка безжалісно ранить противника.


Кісаме з Ітачі намальовані Лілі:


Прикріплення: 1269469.jpg (63.8 Kb) · 1391736.jpg (34.0 Kb) · 7199111.jpeg (34.7 Kb) · 3841883.jpg (26.9 Kb) · 9428029.jpg (24.1 Kb) · 8545230.jpg (13.3 Kb) · 7206123.jpg (49.6 Kb) · 5275932.jpg (33.6 Kb) · 2467834.jpg (45.2 Kb) · 7394977.jpg (39.0 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Субота, 27.09.2008, 15:17 | Повідомлення # 22
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Хідан і Какудзу. Хідан каже що його атаки найповільніші за атаки усіх Акацук. Але він його трьозубцевої коси ще мало хто увернувся. Хідан поклоняється своєму богу - богу смерті Дзясину. Він робить для нього жертвоприношення і часто молиться, чим сильно раздражає Какудзу. У той же час Какудзу не раз покидав напарника на місіях, бо йшов заробляти гроші на поїмці преступників для інших країн(за це немалі гроші платять). Какудзу(((мрія патологоанатома))) предзтавляє собою незрозуміле безсмертне тіло зшите с шастин тентаклями. Без маски та плащу то просто кошмар серед ночі. tongue Але у бою він дуже сильний. Його тіло із тентаклів. Тими тентаклями він не раз пришивав Хідану руки чи ноги, бо той не може щоб шось собі не відрізать. happy Какудзу завідує грошовими справами Акацук. А Хідан свято поклоняється своєму богові Дзясину.
Це Хідан:





Це Какудзу. Жах якийся:



Прикріплення: 1877799.jpeg (32.1 Kb) · 5346497.jpg (38.8 Kb) · 6780821.jpg (29.7 Kb) · 3173110.jpeg (20.3 Kb) · 2438535.jpg (30.9 Kb) · 1554040.jpeg (21.8 Kb) · 6418492.jpeg (34.1 Kb) · 2871713.jpg (19.0 Kb) · 1283794.jpg (34.9 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Субота, 27.09.2008, 15:26 | Повідомлення # 23
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Ну і останній член Акацук, Зетцу. Не знаю, що курив Кішімото, коли придумував його, але над головою цього людини-рослини величезний папоротник.
Дзэцу, пожалуй, самый таинственный из рядовых членов «Акацуки». Еще ни одного сражения с его участием показано не было. Поэтому о его прошлом, как и о боевых навыках, до сих пор ничего не известно Страдает раздвоением личности. Каннибал. Пожирает тело, использованное Кисамэ в бою против команды Гая. Умеет перемещаться под землей. Дзэцу единственный в организации кто обходится без партнера. Впрочем, напарник, скорее всего ему бы только мешал. Пользуясь своим уникальным даром сливаться с окружающей средой, он исполняет в Акацуки функцию шпиона. Так, в 234 главе, где он впервые появляется, наблюдает за сражением Сасукэ и Наруто. После предупреждает членов Акацуки о приближении к пещере команд Гая и Какаси, направляющихся спасать Гаару. Именно в его обществе Тоби находит кольцо Сасори. По поручению лидера организации забирает у Какудзу и Хидана тело носителя Ниби, Двухвостого демона. Следит в отдалении за боем Дейдары и Сасук., а также позднее за встречей Итати и Сасукэ. Дзэцу посвящен в главную тайну организации — знает, кто является ее истинным лидером, и что на самом деле представляет собой Тоби. Доказательством этого служит тот факт, что в 383 главе Пейн совершенно спокойно в его присутствии называет Тоби Мадарой и говорит, что получил приказ поймать Кюби.




Ну у Акацуках був ще Орочімаро, якого я вже показувала. Він потім пішов від них, бо коли вступав, хотів kbit заполучити тіло Ітачі як одного з сильніших членів клану Учіха, але в нього не вийшло і він пішов від них, залишивши на пам"ять кільце.
Тобі - то дитина мала. Він найвеселіший з Акацук. Безхарактерний просто.
Тоби (яп. トビ Тоби) был одним из подчинённых Дзэцу и уже знал, что он станет членом Акацуки. После смерти Сасори, Тоби нашёл его кольцо и занял место партнера Дэйдары. Вдвоем с Дэйдарой они ловят Самби, демона с тремя хвостами, сходного с черепахой или даже с каппой. В отличие от всех остальных, сдержанных и серьёзных членов организации, Тоби ведет себя комично и легкомысленно. Такое поведение раздражает его товарища, Дэйдару, ссоры с которым часто превращаются в забавные сценки. Несмотря ни на что, Тоби питает уважение к своему партнёру, зовя его Дэйдара-сэмпай.

В последующих главах манги Тоби более серьёзен, отдаёт приказ Пэйну и его напарнице Конан захватить Наруто и говорит, что обладает силой Мадары Утихи. В 397 главе открыто заявляет что он - Мадара Утиха (яп. うちはマダラ Утиха Мадара), выживший в сражении с Хасирамой Сэндзю (более известным как Первый Хокагэ). Несмотря на поражение, Мадара смог спастись и сохранить силу своих глаз. Также выясняется, что Мадара занимает пост Мидзукагэ.

Являеться единственым обладателем вечного Мангэко сярингана.




Прикріплення: 9976782.jpeg (38.3 Kb) · 1264625.jpg (32.5 Kb) · 0963695.jpg (34.0 Kb) · 2749274.jpg (39.9 Kb) · 0495653.jpg (43.2 Kb) · 8851909.gif (18.0 Kb) · 1799954.jpeg (30.3 Kb) · 9529148.jpeg (53.9 Kb) · 5587487.jpg (295.5 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
LostParadise Дата: Субота, 04.10.2008, 09:35 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
мені здається що в кінці "Санта-Барбари Наруто" буде нормальних 2 боя: наруто vs орочімару саске vs ітачі

Легко любить того, кто любит тебя; попробуй полюбить того, кто тебя ненавидит. Легко общаться с тем, кто тебя понимает; попробуй пообщаться с тем, кто не разделяет твоих взглядов.
 
Людина Дата: Субота, 11.10.2008, 18:50 | Повідомлення # 25
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Ну нормальні два боя я вже бачила. Саске сам вб"є Орочімаро, бо той йому більше не буде потрібен. Орич у відповідь нападає на Саске бо його тіло йому вже перестає нормально функціонувати і йому потрібно тіло Саске. У процесі бою він (Орочімаро) перетворюється в величезну зміюку, але Саске все одно перемагає. Потім звільнює в"язнів Орича - Дзюго, Карін, Сугейтсу і формує дуже сильну команду Хебі. Командує нею Саске. Хебі ніби Ітачі допомагали шукати. Ну потім коли Саске знаходить Ітачі, він з ним б"ється, перемагає й убиває. Потім довга розмова з Тобі, що називає себе Мадарою Учіха, а саме прародителем клану Саске і розповідає про нелегке життя Ітачі, який щоб уникнути війни Конохи з кланом Учіх, за наказом старійшин убиває всю свою родину і у Саске та Хебі (з яп."яструб") з"являється нова ціль - знищити Коноху і убити старійшин.
На малюнку зліва направо: рудий Дзюго (в ньому, доречі восьмихвостий демон),дівчина з червоним волоссям - Карін, сам Саске, і біловолосий Сугейтсу.

Це Карін.

У Наруто свої проблеми. Він один раз зустрічався у двобої з Орочімаро, але той судячи по його улюбленій усмішці просто б"эться щоб перевірити сили Наруто. Незнаю для чого він над ним знущавсь, але дісталось йому від Наруто конкретно. Орич тікає, кажучи що залише Наруто Акацукам, які відловлюють для завоювання світу хвостатих демонів. Взагалі наймасштабнішою, як на мене має бути поєдинок Пейна (лідера Акацук) і Наруто. Лідеру за наказом Тобі (а саме Мадари) потрібно відловити останнього хвостатого демона - дев"ятихостого К"юбі, який запечатаний у Наруто. Отож зрозуміло, що тепер Наруто доведеться битись з найсильнішим із Акацук. А у Пейна доречі, не тільки ріненган, як його називають "очі Бога", але й плюс до всього, шість різних тіл. Тому напевно їх двобій надовго розтягнеться. XD
Прикріплення: 2217023.jpg (47.2 Kb) · 1392909.jpg (31.2 Kb)


нормальна людина з ненормальною психікою
 
v()l@nD Дата: Четвер, 23.10.2008, 13:28 | Повідомлення # 26
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
LostParadise, ну бій саске vs ітачі вже в манзі відбувся а орча тоже вже нема
 
LostParadise Дата: Четвер, 23.10.2008, 13:34 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
хм а Какаші як? після його нового Шарінгана я серій не бачив...

Легко любить того, кто любит тебя; попробуй полюбить того, кто тебя ненавидит. Легко общаться с тем, кто тебя понимает; попробуй пообщаться с тем, кто не разделяет твоих взглядов.
 
v()l@nD Дата: Четвер, 23.10.2008, 13:36 | Повідомлення # 28
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
LostParadise, та живе нормально.
зараз в аниме асуму вбили похорон буде а в манзі пейн на коноху напав
 
LostParadise Дата: Четвер, 23.10.2008, 13:39 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
це ппц...знов Коноха попадає під роздачу (

Легко любить того, кто любит тебя; попробуй полюбить того, кто тебя ненавидит. Легко общаться с тем, кто тебя понимает; попробуй пообщаться с тем, кто не разделяет твоих взглядов.
 
v()l@nD Дата: Четвер, 23.10.2008, 13:41 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
LostParadise, ага навіть незнаю шо там буде каташи валиться з одним
наруто вопше нема цого жаби сенджуцу вчать а 5 ваще з кабинету свого не виходить
думаю ти знаєш шо джирайя помер
 
Форум » Фільми, музика, книги та інш » Мульфільми » Манга Naruto (японське аніме =)) Тапками не кидатись!)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: