Українські науковці знайшли кілерів для онкологічних пухлин. Учені Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології розробили найсучасніший метод лікування онкозахворювань, повідомляє ТСН.
Ін'єкцію виготовляють із ракових клітин хворих. Це не панацея, але результати вражають, відзначають науковці.
За їх словами, вакцина не дає розвиватися метастазам.
Технологію українські науковці розробляли з середини минулого століття. 1975-го року професор Дмитро Затула оголосив про свій тріумф.
Проте, з боку колег на нього обвалилися критика, мовляв вакцини проти раку бути не може. До цієї праці науковці повернулися вже за незалежної України.
Ін'єкція з "кілером" пухлини лише запускає природні сили імунітету. Уведені антигени мандрують кровоносною системою і шукають замасковані ракові клітини, які могли залишитися після операції.
"Через 3-4 тижні формуються клон лімфоцитів, які так і називаються кілери, які буду розшукувати ці клітини як портрет злочинця і тоді вони вже не дадуть метастазів. В цьому робота вакцини", - розповіли науковці.
В інституті, кажуть, вакцина ефективна навіть у випадках, коли ракові клітини не вбиває хіміотерапія. А таких випадків в онкології половина. Вакцинацію пройшли понад 3 тисячі українців.
Одна з пацієнток тепер переконана, що традиційна терапія разом із вакциною дозволи їй позбутися раку.
Українська аутовакцина дає кращі результати ніж розробки науковців у 22-вох країнах світу. Але вітчизняний МОЗ уже 7 років не може офіційно зареєструвати препарат. Бо виробництво не промислове, а лабораторне.
Лікарі відзначають, через те, що не має офіційного визнання, вакцина не включена до стандартів лікування раку. Цей винахід мав би бути світовою сенсацією. А зрештою про нього знають навіть не всі українські лікарі.
Нагадаємо, що науковці із США, Канади і Південної Кореї успішно випробували генномодифікований вірус для лікування раку.
Раніше повідомлялось, що популярний наркотик МДМА (екстазі) будуть використовувати для лікування раку крові.
Якщо публікація "Українські науковці знайшли кілерів для онкологічних ракових пухлин" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.
загрузка...