Межа між інтуїцією і хворою уявою, фантазіями і забобонами дуже тонка. Повіривши один раз в "чорну кішку”, можна все життя просидіти удома, вважуючи кожен сон — віщим, а кожну думку — пророчою.
Надмірно розвинена недовірливість далека від поняття інтуїції. Хоч би тому, що інтуїція — абсолютно реальне, не містичне відчуття, яке можна розвивати так само, наприклад, як пам'ять, зір або слух.
І для цього ученими розроблені спеціальні
вправи. Декілька з них ми пропонуємо вам:
* Коли ви стоїте на зупинці в очікуванні транспорту, в думках відчуйте, як довго вам доведеться чекати тролейбус, який номер підійде першим, чи багато буде в нім людей.
* Повертаючись з роботи додому, спробуйте визначити, хто зараз знаходиться удома, хто чим займається, чи працює телевізор, чи спить кішка. Якщо під час таких роздумів ви зможете ще і "побачити” уявне, розвиватиметься не тільки інтуїція, але і бачення.
* Якщо ви дивитеся по телевізору спортивний репортаж, спробуйте відчути, хто вийде переможцем. При цьому уникайте особистих пристрастей до тієї або іншої команди. Під час проглядання художнього фільму постарайтеся вгадати, чим він закінчиться.
* Візьміть з колоди карту мастю вниз. Спробуйте визначити, якого кольору масть.
* Коли пролунає дзвінок в двері, в думках уявіть, хто це може бути.
Якщо ви вдало справляєтеся зі всіма цими завданнями, ускладнюйте вправи на свій розсуд. Наприклад, пробуйте відчути, що відбувається в будинку вашої подруги або у батьків, які живуть в іншому місті.
Це і захоплююча гра, і корисне заняття. Головне — не впадати в крайності і не приймати будь-яку випадковість за "голос зверху”.
Якщо публікація "Вправи для розвитку інтуїції" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.
загрузка...