багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


Навігація
Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Краса душі і тіла » Здоровя

Продукти від яких не поправляються

Говорять, що якщо мало їсти, то не видужаєш. Проте винуватцем зайвих кілограмів часто буває не кількість з'їденого, а його калорії. Щоб не переживати з приводу зайвих сантиметрів на талії, спробуйте замінити калорійну їжу менш калорійну.

1. Суп
Суп — ситне, але разом з тим  легке блюдо. Воно не таке калорійне, як друге, але по кількості живильних речовин не поступається останньому. У тарілці овочевого супу — близько 150 калорій, тому навіть 2 з'їдених порції не будуть перебором.



Суп швидко засвоюється, покращує травлення (от чому мами примушували нас в дитинстві є суп!) і, крім всього, добре зігріває.

2. Салат з квашеної капусти
Від салату з квашеної капусти теж вельми складно поправитись. У 100 г квашеної капусти около19 калорій, а в порції салату, заправленого пісним маслом, — близько 50 калорій. Капуста не містить жирів, і обмежень по її вживанню немає. В той же час вона багата клітковиною, тому і добре насищає.



Також квашена капуста — хороший регулятор обмінних процесів в організмі. Вона містить вітаміни С, До, групи В і багато мінеральних речовин, володіє загальнозміцнюючою, протизапальною, знеболюючою, бактерицидною дією. Хороша також квашена капуста в боротьбі грипом і простудою.

3. Морквяний фреш
Морква також некалорійна і корисна — в 100 г моркви всього 33 калорії. В той же час вона багата бета-каротином, який стимулює вироблення імунною системою клітин-«кіллерів». Ці «кілери» борються з інфекцією: «нападають» на мікроби-переносники хвороби і знищують їх. Крім того, морква містить фалькарінол — з'єднання, ефективне для лікування раки.



Вживати моркву краще в сирому вигляді — варена втрачає багато корисних властивостей. Наприклад, у вигляді фреша (у стакані морквяного фреша близько 60 калорій). До речі, бета-каротин моркви краще засвоюється з маслом — власне, тому у фреш і додають крапельку масла.

4. Салат з чорної редьки
Сильній чорній редьці можна пробачити її смак і специфічний запах за її корисність. Чорна редька — лідер серед овочів за змістом клітковини, завдяки якій вона і насищає. Редька також багата мінеральними солями і цілющими ефірними маслами. Вона нормалізує роботу кишечника і виводить надмірний холестерин — для профілактики ожиріння це те, що потрібне.



Особливих обмежень по вживанню чорної редьки немає. У день можна з'їдати 1-2 овочі, наприклад, у вигляді салату, заправленого пісним маслом.

5. Йогурт
Йогурт хороший як перекушування. Але, щоб не переборщити з калоріями, бажано вибирати низькокалорійний йогурт — не більше 1,5% жирності, з невеликим змістом цукру (фруктові йогурти дуже калорійні). У чашці низькокалорійного йогурту — близько 130 калорій.



Також до складу йогурту входять корисні мікроорганізми, які забезпечують  хорошу роботу всього організму. Ацидофільні молочнокислі бактерії, що містяться в продукті, стимулюють вироблення молочної кислоти, а вона у свою чергу покращує травлення, прискорює обмін речовин і допомагає протистояти простудам і вірусним інфекціям. Інші корисні мікроорганізми — молочні біфідобактерії — також укріплюють імунну систему, особливо у літніх людей.

Йогурт корисно є щодня, проте його порція не повинна перевищувати однієї чашки (200 г).

6. Цитрусові
Всі цитрусові — низькокалорійні. У одній мандаринці приблизно 40 калорій, в апельсині і грейпфруті — близько 80. Тому, вживаючи їх, ви не ризикуєте поправитись. Правда, кілограмами їх все ж таки їсти не варто, оскільки можете викликати алергію.



Грейпфрути, апельсини, мандарини, лимони містять  вітаміни А, З, Е, селен, цинк, глутатіон і інші необхідні організму живильні речовини. Завдяки цьому цитрусові включають процеси омолоджування у всьому тілі, допомагають протистояти інфекціям і прискорюють процес одужання. А грейпфрут ще і спалює жири. Також грейпфрут славиться тим, що покращує роботу сечостатевої системи і стимулює сексуальну діяльність.

7. Горіхи і сухофрукти
Якщо вам важко утриматися від шоколаду, спробуйте замінити його горіхами або сухофруктами. Невелика жменя арахісу, волоських горіхів, фундука або кедрових ядерець містить близько 200 ккал і 15 г жиру. Для перекушування — те, що треба. Крім того, в горіхах є йод, вітаміни групи В і фолієвая кислота. Без боязні видужати в день можна з'їдати 30-50 г горіхів.

Сухофрукти багаті вітамінами. Наприклад, фініки містять вітамін В5, який сприяє спалюванню жиру в організмі, підвищує працездатність і концентрацію уваги. Чорнослив підвищує стійкість до стресу. Інжир покращує травлення і запобігає розвитку ракових кліток. Курага відмінно очищає кишечник і відновлює його мікрофлору.



Сушені фрукти не поступаються кондитерським виробам по солодкості, але згубної дії на фігуру не надають. Їх теж варто їсти не більше 30–50 г в день.

8. Чай
Щоб позбавитися від зайвих калорій, радимо замінити каву на чай. Чашка кави з молоком «тягне» на 270 калорій, в капучино — 153 калорії. Якщо врахувати, що за день в середньому випивається від 2 до 5 чашок цього напою, то виходить дуже навіть значна кількість калорій. Але основна проблема навіть не в калорійності самої кави, а в тому, що надлишок кофеїну вимушує організм накопичувати жир.



Тому краще замінити каву і кавові напої на фруктовий або трав'яний чай. Таким чином, і від калорій звільнитеся, і від надлишку кофеїну. Зелений чай, крім всього, ще і сприяє схудненню.

Якщо публікація "Продукти від яких не поправляються" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.

Випадкові цікаві публікації з нашого сайту

Міжнародний день сім'ї відзначають у всьому світі
Як депутат російської Думи доводив, що України не існує
Як боротись з негативною енергією?
загрузка...
Категорії: Здоровя
Додав: MetalmaideN |Дата: 09.02.2010 | Переглядів: 14393 | Рейтинг: 0.0 0 |
Теги: корисні продукти, правильне харчування, дієта
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar
Цікаво
Статистика

Зараз на сайті: 1
Гостів: 1
Користувачів 0